Gotowe

Lokale usługowe

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swój biznes?

SPRAWDŹ NASZA OFERTĘ

BALONOWA - LOKALE USŁUGOWE

Inwestycja  Balonowa powstaje w zachodniej części Wrocławia w ramach zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą jaką jest Gądów Mały. To komfortowe miejsce zarówno dla życia codziennego jak i do prowadzenia biznesu. Nasza oferta daje połączenie jednego i drugiego gdyż oprócz oferty mieszkań znajdziesz w niej również ofertę biur oraz powierzchni komercyjnej. Strefa usługowa została zaprojektowana na parterze i pierwszym piętrze budynku. Lokale na parterze w większosci posiadają ogródki przylokalowe. Te zaś na I piętrze mają balkony. Łącznie zaprojektowano 34 lokale użytkowe z dużym potencjałem o zróżnicowanej strukturze, wysokości i powierzchni:

  • od 28 m2 do 35 m2 kameralne lokale z zapleczem socjalnym lub aneksem kuchennym;
  • od 31 m2 do 49 m2 lokale z osobnym zapleczem socjalnym lub aneksem kuchennym, niektóre z dodatkowym pom. pomocniczym;
  • od 49 m2 do 74 m2 do wyboru osobne zaplecze socjalne lub aneks kuchenny, niektóre z dwoma sanitariatami lub dodatkowym pom. pomocniczym.
  • 81 m2, 89 m2, 92 m2 do wyboru z otwartą przestrzenią lub podzielone na kilka pomieszczeń.

W lokalach mogą być prowadzone m.in. usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe, branżę IT, czytelnicze, lekarskie, kosmetyczne, turystyczne, kulturalne, gastronomiczne.

ZALETY ZAKUPU LOKALU USŁUGOWEGO:

  • zwrot podatku VAT 23%
  • amortyzacja środka trwałego
  • lokata kapitału
  • ochrona przed inflacją
  •  stabilne źródło dochodu pasywnego

 

W kondygnacji podziemnej wbudowano garaże wielostanowiskowe oraz dodatkowe powierzchnie - komórki lokatorskie. Komunikację między poziomami zapewnią nowoczesne windy. Tradycyjnie budynek powstanie z naturalnych materiałów ceramicznych, którym to jesteśmy niezmiennie wierni od 37 lat.

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dojazd do wszystkich części miasta. Alternatywą dla samochodu  jest łatwo dostępna komunikacja miejska czy kolei. Chcąc wyjechać z miasta kierujemy się na pobliską AOW.

Oprócz tego rozwinięta sieć handlowo-usługowa, placówki oświatowe, przychodnie, apteki czy placówki bankowe zapewniają sprawną organizację codziennych spraw.  

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

 

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta