PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Już w sprzedaży

Lokale usługowe

JUŻ W SPRZEDAŻY

BALONOWA - LOKALE USŁUGOWE

Inwestycja  Balonowa powstaje w zachodniej części Wrocławia w ramach zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą jaką jest Gądów Mały. To komfortowe miejsce zarówno dla życia codziennego jak i do prowadzenia biznesu. Nasza oferta daje połączenie jednego i drugiego gdyż oprócz oferty mieszkań znajdziesz w niej również ofertę biur oraz powierzchni komercyjnej. W tym kameralnym 3 -kondygnacyjnym budynku w kształcie litery „L” docelowo powstanie 68 ustawnych, doświetlonych i funkcjonalnych lokali. W kondygnacji podziemnej wbudowano garaże wielostanowiskowe oraz dodatkowe powierzchnie tj. niezastąpione przy gromadzeniu czy przechowywaniu wszystkich sezonowych  rzeczy komórki lokatorskie. Komunikację między poziomami zapewnią nowoczesne windy. Tradycyjnie budynek powstanie z naturalnych materiałów ceramicznych, którym to jesteśmy niezmiennie wierni od 37 lat. Jasna elewacja z dodatkiem modnej szarości nada budynkowi nowoczesności, elegancji i charakteru.  Na terenie posesji zaplanowano plac zabaw, a pozostałe części zielone zostaną obsadzone roślinnością ogrodową.

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dojazd do wszystkich części miasta. Alternatywą dla samochodu  jest łatwo dostępna komunikacja miejska czy kolei. Chcąc wyjechać z miasta kierujemy się na pobliską AOW.

Oprócz tego rozwinięta sieć handlowo-usługowa, placówki oświatowe, przychodnie, apteki czy placówki bankowe zapewniają sprawną organizację codziennych spraw.  

Liczne tereny rekreacyjne w sąsiedztwie (Park Zachodni, Las Pilczycki, Park Tysiąclecia) oraz obiekty sportowe stwarzają wyśmienite warunki do zadbania o dobrą kondycję i samopoczucie. Pobliski Stadion Miejski czy Hala Orbita dostarczą licznych rozrywek kulturalno-sportowych.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

   

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ, którą realizuje firma A&D HOMES. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nich czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych pakietów wykończeniowych.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu