Co nas wyróżnia

Cechą wyróżniającą nas na rynku nieruchomości jest zdrowe budowanie. Nasze inwestycje budujemy z naturalnych materiałów ceramicznych, z wykorzystaniem tradycyjnej cegły wypalanej w specjalnych piecach w wysokich temperaturach, a także pustaków ceramicznych.

W kwestii bezpieczeństwa i zdrowia nie korzystamy z rozwiązań zastępczych, dużo tańszych i niestety niekorzystnych dla naszego zdrowia. W tej kwestii jesteśmy tradycjonalistami

Nasze mieszkania są projektowane z myślą o przyszłych użytkownikach, z uwzględnieniem ich potrzeb, ale i zasobności portfela. Dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności rozwiązań projektowanych mieszkań i od naszych Klientów wiemy, że w tej kwestii działamy z dużym powodzeniem.

W budownictwie jesteśmy na bieżąco zarówno z trendami jak i technologiami i zawsze rozpatrujemy je pod kątem wpływu na nasze zdrowie. Musimy pamiętać, iż zdrowie jest najważniejsze i powinniśmy o nie dbać na każdym etapie naszego życia. Zdrowie jest tylko jedno i jest najwyższą wartością, o którą trzeba dbać w każdym wieku.

Czynnikiem determinującym nie powinna być cena, ale jakość zastosowanych materiałów. Proszę zwrócić uwagę na obecnie panujący trend eko, wszystko co jemy, co ubieramy, co nas otacza powinno być ekologiczne, zdrowe i naturalne.

Podobne podejście powinniśmy mieć przy wyborze własnego lokum. W mieszkaniu spędzamy większość własnego życia i ono powinno nam sprzyjać. W mieszkaniu powinniśmy się czuć dobrze. Stąd nasze przekonanie o słuszności zdrowego  budowania.  Mimo zmieniających się technologii, materiałów w budownictwie – jedna wytyczna pozostaje ponadczasowa – budować zdrowo i tego się trzymamy.

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta