PBO DACH BUD - Wrocławski deweloper z długoletnią tradycją

Jako zespół firmy DACH BUD wierzymy, że każdy zasługuje na własne mieszkanie, które będzie dla niego i jego rodziny ostoją dającą poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego od 1986 roku budujemy mieszkania dobrej jakości z naturalnych materiałów ceramicznych, które zapewniają intymność, funkcjonalność i wygodę w rozsądnej cenie.

 

Historia działalności deweloperskiej

Historia miała swój początek w czerwcu 1986 roku kiedy to Jan Chorostkowski założył firmę, w której początkowo sam wykonywał drobne prace remontowe i budowlane. Zawsze jednak był osobą z wizją na „lepsze jutro”. Na początku lat 90-tych podczas zmian ustrojowo-gospodarczych nastąpił wzrost zapotrzebowania na zakup własnego mieszkania. To był ten czas kiedy firma DACH BUD dynamicznie wkroczyła na wrocławski rynek budownictwa wielorodzinnego. Jan Chorostkowski jest dumny z każdego jednego wybudowanego i przekazanego mieszkania.

Założyciel firmy Jan Chorostkowski – wyjątkowa osobowość z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, filantrop, honorowy Konsul Bułgarii we Wrocławiu.

W swoich działaniach zawsze kierował się uczciwością, dobrem klientów oraz służył pomocą ludziom w potrzebie, za co został uhonorowany licznymi odznaczeniami.  Ostatnim i najważniejszym z nich  jest „Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski” za wybitne zasługi w rozwijaniu stosunków polsko-bułgarskich, działalność społeczną i charytatywną.

 

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich we Wrocławiu

Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich we Wrocławiu mamy znaczący udział w budowaniu takich dzielnic jak Psie Pole, Lipa Piotrowska, czy Krzyki. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 8000 mieszkań, ponad 130 lokali usługowych, 87 domów jednorodzinnych oraz ponad 5000 miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych.  Na dzień dzisiejszy firma może się poszczycić licznymi certyfikatami potwierdzającymi rzetelność i wysoką jakość oferowanych mieszkań takich jak: Certyfikat Dewelopera, Solidna Firma, Orły Polskiego Budownictwa,  Gazele Biznesu, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, Medal Polskiej Przedsiębiorczości i wiele innych.

 

Deweloper z wizją na przyszłość

PBO DACH BUD to obecnie firma rodzinna z tradycją. W 2022 roku, po 36 latach założyciel Jan Chorostkowski zdecydował się przekazać prowadzenie firmy kolejnej generacji. Ponad pół roku temu najstarsza córka Agnieszka Skoracka wraz z mężem Dariuszem objęli Zarząd firmy.

Agnieszka i Dariusz Skoraccy mają wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości w Polsce i za granicą, są projektantami wnętrz jak również stworzyli jedną z najlepszych firm zajmujących się wykończeniem wnętrz i remontami we Wrocławiu. Pełni energii i entuzjazmu przejęli powierzoną im funkcję.

Agnieszka i Dariusz to osoby z wizją na przyszłość, które odważnie dążą do realizacji swoich celów.
 

„To dla nas ogromny zaszczyt stać na czele firmy z tak długoletnią tradycją”
                                                                                                 – Agnieszka i Dariusz Skoraccy

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta