Gotowe

Balonowa

NIE PRZEGAP SZANSY NA SWOJE WYMARZONE MIESZKANIE LUB LOKAL!

BALONOWA

Zapraszamy na prezentacje lokali dostępnych w ofercie sprzedaży w budynku przy ul. Balonowej 16-26 we Wrocławiu po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 663 754 858 lub 71 367 58 00.

Inwestycja  Balonowa powstała w zachodniej części Wrocławia w ramach zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą jaką jest Gądów Mały. To komfortowe miejsce zarówno dla życia codziennego jak i do prowadzenia biznesu. Nasza oferta daje połączenie jednego i drugiego gdyż oprócz oferty mieszkań znajdziesz w niej również ofertę biur oraz powierzchni komercyjnej. W tym kameralnym 3 -kondygnacyjnym budynku w kształcie litery „L” docelowo powstało 68 ustawnych, doświetlonych i funkcjonalnych lokali. W kondygnacji podziemnej wbudowano garaże wielostanowiskowe oraz dodatkowe powierzchnie tj. niezastąpione przy gromadzeniu czy przechowywaniu wszystkich sezonowych  rzeczy komórki lokatorskie. Komunikację między poziomami zapewnią nowoczesne windy. Tradycyjnie budynek powstał z naturalnych materiałów ceramicznych, którym to jesteśmy niezmiennie wierni od już prawie 38 lat. Jasna elewacja z dodatkiem modnej szarości nada budynkowi nowoczesności, elegancji i charakteru.  Na terenie posesji zaplanowano plac zabaw, a pozostałe części zielone zostaną obsadzone roślinnością ogrodową.

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dojazd do wszystkich części miasta. Alternatywą dla samochodu  jest łatwo dostępna komunikacja miejska czy kolei. Chcąc wyjechać z miasta kierujemy się na pobliską AOW.

Oprócz tego rozwinięta sieć handlowo-usługowa, placówki oświatowe, przychodnie, apteki czy placówki bankowe zapewniają sprawną organizację codziennych spraw.  

Liczne tereny rekreacyjne w sąsiedztwie (Park Zachodni, Las Pilczycki, Park Tysiąclecia) oraz obiekty sportowe stwarzają wyśmienite warunki do zadbania o dobrą kondycję i samopoczucie. Pobliski Stadion Miejski czy Hala Orbita dostarczą licznych rozrywek kulturalno-sportowych.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

OFERTA MIESZKAŃ

Strefa mieszkalna została zaprojektowana na pierwszym i drugim piętrze budynku. Łącznie zaprojektowano 34 lokale mieszkalne o zróżnicowanej strukturze i powierzchni, w tym:

  • Małe mieszkania inwestycyjne o metrażach między 27 m2 a 28 m2 z aneksem kuchennym;
  • mieszkania 3-pokojowe o pow. od 72 m2 do 77 m2 z osobną kuchnią, dwoma łazienkami, a w niektórych jeszcze z garderobą;
  • mieszkania 4-pokojowe dwustronne, z dwoma łazienkami, garderobą, kuchnią lub aneksem kuchennym o pow. 88-89 m2.

Do każdego mieszkania przynależy komórka oraz balkon.


Pobierz: standard wykończenia .pdf / 67 kB

OFERTA LOKALI

Strefa usługowa została zaprojektowana na parterze i pierwszym piętrze budynku. Łącznie zaprojektowano 34 lokale użytkowe z dużym potencjałem o zróżnicowanej strukturze, wysokości i powierzchni:

  • od 28 m2 do 35 m2 kameralne lokale z zapleczem socjalnym lub aneksem kuchennym;
  • od 31 m2 do 49 m2 lokale z osobnym zapleczem socjalnym lub aneksem kuchennym, niektóre z dodatkowym pom. pomocniczym;
  • od 49 m2 do 74 m2 do wyboru osobne zaplecze socjalne lub aneks kuchenny, niektóre z dwoma sanitariatami lub dodatkowym pom. pomocniczym.
  • 81 m2, 89 m2 do wyboru z otwartą przestrzenią lub podzielone na kilka pomieszczeń.

W lokalach mogą być prowadzone m.in. usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe, branżę IT, czytelnicze, lekarskie, kosmetyczne, turystyczne, kulturalne, gastronomiczne.

dowiedz się więcej o ofercie lokali usługowych

   

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta