PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Waniliowa

cena brutto za 1m2:   4250
opcjonalnie WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
miejsce postojowe GRATIS

Waniliowa - II ETAP KMINKOWEJ

 

Przestawiamy Państwu naszą następną inwestycję zlokalizowaną w dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej, przy ulicy Waniliowej, Czarnuszkowej i Gorczycowej, zrealizowaną jako II etap Kminkowej, składającą się z oddanych już do użytkowania trzech budynków mieszkalnych (H1, H2, H3), posiadających po 4-kondygnacje naziemne z funkcją mieszkalną. Pod budynkami znajdują się jednopoziomowe garaże podziemne z miejscami postojowymi. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w hali, a ponadto na zewnątrz znajduje się ok 60 ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy obsługujące wszystkie piętra wraz z poziomem podziemnego garażu.
Łącznie zaprojektowano 176 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 35 m2 do 84 m2.  Lokalizacja inwestycji jest bardzo dogodna dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji. Miejsce to jest otoczone zielenią i znajduje się z dala od miejskiego zgiełku. Może to mieć szczególne znaczenie dla rodzin z dziećmi, które pragną, by ich pociechy dorastały w bezpiecznych warunkach i w otoczeniu przyrody. Okoliczne tereny zielone z pewnością docenią osoby lubiące spacerować lub jeździć na rowerze. Trwająca budowa pętli autobusowej przy ul. Kminkowej pozwoli na jeszcze wygodniejsze połączenie z pozostałą częścią miasta.
 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 157,56 kB

 

autobusowej przy ul. Kminkowej.

CECHY

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Jest to zespół budynków mieszkalnych złożony z trzech obiektów kubaturowych, oznaczonych jako "Budynek H1", "Budynek H2" i "Budynek H3". Zgodnie z MPZP dla części zespołu urbanistycznego Kminkowa we Wrocławiu, budynki tworzą 4-kondygnacyjną  zabudowę obrzeżną z dachami płaskimi, otaczającą wewnętrzny zazieleniony dziedziniec rekreacyjny od południa, zachodu i północy, utworzoną przez stykające się ze sobą budynki H1 i H2, domkniętą od wschodu poprzez wyodrębniony 3-piętrowy budynek H3. Od strony południowo-zachodniej, u zbiegu ulic Waniliowej i Gorczycowej usytuowano urbanistyczne w skali przejście piesze do przestrzeni zielonego dziedzińca, który przestrzennie łączy się od wschodu ze zgrupowaniami miejsc parkingowych, poprzez dwa szczelinowe otwarcia pomiędzy budynkami H1 i H2 a budynkiem H3. Na dziedzińcu jest plac zabaw dla najmłodszych.

Budynki zaprojektowane zostały w układach klatkowych oraz klatkowo-korytarzowych z dźwigami osobowymi położonymi centralnie lub obok biegów schodowych. Ilość mieszkań na piętrze to 3 do 11 lokali. Wejścia do części mieszkaniowych dostępne są bezpośrednio z poziomu terenu. Wszystkie kondygnacje budynków H1, H2 i H3 dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Na parterach i wyższych piętrach zaprojektowano mieszkania. W kondygnacjach podziemnych budynków są garaże wielostanowiskowe, pomieszczenia porządkowe, pomocnicze, pomieszczenia techniczne, komórki lokatorskie oraz większość rowerowni. Inwestycja posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie.

SZEROKa gama MIESZKAŃ

W sumie w inwestycji zaprojektowano 176 lokali mieszkalnych 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych, które charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami i dobrym nasłonecznieniem. Największą ich część stanowią tradycyjnie mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, których powierzchnia kształtuje się w przedziale od 43 do nawet 70 m2. Na drugim miejscu są mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 59 do 84 m2, o ciekawych rozkładach - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, dwustronne, niektóre z dwoma łazienkami.  Całości dopełnia kilka kawalerek z osobną kuchnią o powierzchni ok. 35 m2 oraz dwa mieszkania 4-pokojowe, w tym jeden z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, o pow. ok. 83 m2. Lokale posiadają balkony lub loggie, a te usytuowane na parterach w większości duże tarasy z ogródkami. Budynki ogrzewane są z lokalnej kotłowni gazowej. Ponadto każda osoba kupująca mieszkanie w tej inwestycji nabywa jednocześnie prawo wyłącznego korzystania z MIEJSCA POSTOJOWEGO w hali garażowej na poziomie minus jeden, co ważne, w ramach udziału w nieruchomości wspólnej. Lokale oferowane są w standardzie deweloperskim.

 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia naszego mieszkania pokazowego w inwestycji  przy ul. Wyszyńskiego 39-43.    czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu