PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Lokale usługowe

Smardzowska 3c
pow.:  44,75 m2

SMARDzOWSKA

Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostaje lokal użytkowy - możliwość prezentacji po uprzednim kontakcie telefonicznym z Działem Marketingu/Sprzedaży pod nr  71 367-68-11; 71 367-58-00 wew. 41.

Inwestycja położona jest w południowej części Wrocławia przy ul. Smardzowskiej.  Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja  z centrum, szybki wyjazd z miasta oraz  liczne tereny zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, handlowe, placówki oświatowe i medyczne. Najważniejszym jest fakt, iż budyjemy z naturalnych materiałów ceramicznych.

Nowoczesna architektura budynków doskonale wpisuje się w zielone tereny Wojszyc. W ramach inwestycji przewidziano cztery trzypiętrowe budynki, w których jest łącznie 287 funkcjonalnych mieszkań, od małych kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 30,89 m2 do 80,65 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, taras lub loggia w zależności od usytuowania.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy ofertę, chętnie doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

PRZEZNACZENIE LOKALI

Przewidziano w projekcie budowlanym lokale usługowe o funkcji biurowej lub funkcji handlu detalicznego małopowierzchniowego.


Pobierz: standard wykończenia .pdf / 1,09 kB


WALORY INWESTYCJI

Duże rozwinięte osiedla obok dają możliwość dużej liczby potencjalnych klientów, a w sąsiedztwie wciąż powstają nowe inwestycje mieszkaniowe.  Lokale są bardzo dobrze umiejscowione: na parterze, z wejściem bezpośrednio od strony ulicy. Każdy lokal posiada duże przestronne witryny stwarzające doskonałe warunki do reklamy czy ekspozycji tego, co ma do zaoferowania dany obiekt.

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu