PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Smardzowska

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH LOKALI W OFERCIE

        SMARDZOWSKA

 

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH LOKALI W OFERCIE SPRZEDAŻY

Nasza inwestycja położona jest w południowej części Wrocławia przy ul. Smardzowskiej.  Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja  z centrum, szybki wyjazd z miasta oraz  liczne tereny zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, handlowe, placówki oświatowe i medyczne. Najważniejszym jest fakt, iż cała inwestycja zbudowana jest z naturalnych materiałów ceramicznych.

Nowoczesna architektura budynków doskonale wpisuje się w zielone tereny Wojszyc. W ramach inwestycji przewidziano cztery trzypiętrowe budynki, w których będzie łącznie 287 funkcjonalnych mieszkań, od małych kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 30,89 mkw do 80,65 mkw. Do każdego z mieszkań przynależy  balkon, taras lub loggia w zależności od usytuowania.

Ponadto na inwestycji znajdować się będą cichobieżne windy obsługujące poziom -1 oraz  garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, rowerownie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie nieruchomości. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji umożliwi odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta.  Idealne miejsce dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy styl życia.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy ofertę, chętnie doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania.

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu   czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ, którą realizuje firma A&D INWEST. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nichc czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu