PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Ostatnie mieszkania

Smardzowska

cena brutto za 1m2: od 5820 zł
całość brutto: od 386370
MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE

        SMARDZOWSKA

Szanowni Państwo,

Prezentacja mieszkań w naszej inwestycji we Wrocławiu przy ul. Smardzowskiej, odbywa się w następujących terminach :

  wtorek, środa, czwartek,  piątek w godz.  od 12:00 - 18:00

  sobota w godz. 11:00 - 17:00

Zapraszamy do lokalu użytkowego zlokalizowanego na parterze budynku B4.

Mieszkania w inwestycji prezentuje Barbara Litwińska, nr tel. 605- 203-277.

                                             ZAPRASZAMY!

Nasza inwestycja położona jest w południowej części Wrocławia przy ul. Smardzowskiej.  Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja  z centrum, szybki wyjazd z miasta oraz  liczne tereny zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, handlowe, placówki oświatowe i medyczne. Najważniejszym jest fakt, iż cała inwestycja zbudowana jest z naturalnych materiałów ceramicznych.

Nowoczesna architektura budynków doskonale wpisuje się w zielone tereny Wojszyc. W ramach inwestycji przewidziano cztery trzypiętrowe budynki, w których będzie łącznie 287 funkcjonalnych mieszkań, od małych kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 30,89 mkw do 80,65 mkw. Do każdego z mieszkań przynależy  balkon, taras lub loggia w zależności od usytuowania.

Ponadto na inwestycji znajdować się będą cichobieżne windy obsługujące poziom -1 oraz  garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, rowerownie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie nieruchomości. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji umożliwi odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta.  Idealne miejsce dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy styl życia.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy ofertę, chętnie doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 88,42 kB

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu   czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ, którą realizuje firma A&D INWEST S.C. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nichc czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu