PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Rogowska

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY
 

Rogowska

 

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

 

Nasza najnowsza propozycja to kameralna inwestycja zaprojektowana z myślą o tych, którzy w środku miasta pragną odnaleźć komfortowe warunki do życia z dobrze rozwiniętą komunikacją, która została wybudowana i oddana do użytkowania  w zachodniej części Wrocławia na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej 151.

W nowoczesnym czteropiętrowym budynku oferujemy lokale mieszkalne z pełną własnością o pow. od ok. 64 m2 do 89 m2 z przestronnymi balkonami na piętrach, natomiast właściciele mieszkań usytuowanych na parterze będą mogli korzystać z uroków zielonych tarasów. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodę w aranżacji wnętrz. Dostępność do wszystkich kondygnacji zapewnia nowoczesna, cichobieżna winda.

Nowy Dwór przyciąga wieloma atrakcjami. Znajdują się tutaj liczne obiekty umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu, takie jak Centrum Kultury Wrocław Zachód, Młodzieżowy Dom Kultury oraz pływalnia, korty tenisowe czy światowej klasy tor wrotkarski. Dla przyszłych mieszkańców tereny zielone i rekreacyjne są w zasięgu ręki. Od strony ulicy Rogowskiej, tuż przy sklepie „Biedronka”, można wejść do wyremontowanego na The World Games 2017 Parku Tysiąclecia, który zajmuje obszar ok. 80 ha.

Nasza oferta skierowana jest dla osób poszukujących mieszkania doskonale skomunikowanego ze ścisłym centrum Wrocławia oraz z usługami dostępnymi w najbliższym sąsiedztwie.

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z 36-letnią  tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa wykorzystującym materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac, szybka realizacja , konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie na rynku. Wszystkie te atuty powodują spełnienie oczekiwań klientów z punktu widzenia rzetelności i jakości świadczonych usług.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 72,15 kB

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ, którą realizuje firma A&D HOMES. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nich czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych pakietów wykończeniowych.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu