PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Mościckiego

Aktualnie brak wolnych mieszkań w ofercie sprzedaży

MOŚCICKIEGO

W południowej części Wrocławia, w centrum dzielnicy Brochów, u zbiegu ulic Mościckiego i Syjamskiej, powstała, oddana już do użytkowania, kameralna inwestycja o niskiej zabudowie. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz uroki okolicznych terenów zielonych. Inwestycję usytuowano w pobliżu obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkoły podstawowej i przedszkola zapewniając tym samym maksimum komfortu przyszłych mieszkańców. Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok z okien na bogato zagospodarowaną przestrzeń osiedla. Bezcenny widok umożliwi wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Mieszkanie w naszej inwestycji to przede wszystkim pewny zakup na lata z gwarancją jakości i komfortu. Od ponad 32 lat budujemy z tradycyjnych materiałów ceramicznych.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 157,56 kB

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Na wybudowaną inwestycję składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki, gdzie czwartą kondygnację stanowi poddasze użytkowe. Powstało tutaj 168 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 31,9 m2 do 76,35 m2 wybudowanych w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, loggia, taras lub taras z ogródkiem w zależności od usytuowania mieszkania. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano garaż podziemny ze 102 miejscami postojowymi, 66 miejsc postojowych na terenie nieruchomości oraz rowerownie. Ponadto w obu budynkach znajdują się komórki lokatorskie o wielkości od 1 m2 do 4,58 m2.

Inwestycja w całości obsługiwana jest przez cichobieżne windy, co czyni ją dostępną dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa na wjeździe na inwestycję jest zamontowany szlaban.

funkcjonalność

Zaprojektowano 168 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, dając tym samym możliwość przyszłym nabywcom do aranżacji według własnych potrzeb i upodobań. Funkcjonalność jest stałym i niezmiennym czynnikiem wpływającym na wybór własnego M pomimo stale zmieniających się trendów na rynku mieszkaniowym.

 

ATUTY 

Głównym atutem tej inwestycji, poza lokalizacją w południowej części miasta, jest bliskość licznych terenów rekreacyjnych oraz zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Nasadzone zostało około 300 drzew różnych gatunków, które zapewnią przyszłym mieszkańcom wyjątkowe i zielone osiedle. Poza tym nasza inwestycja znajduje się w pobliżu obiektów handlowo-usługowych czy placówek edukacyjnych, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dojazd do pozostałych dzielnic.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia naszych mieszkań pokazowych w inwestycji przy ul. Wyszyńskiego 39-43.  czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu