PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Aktualnie brak wolnych mieszkań w ofercie sprzedaży

osiedlE Kminkowa ZACHÓD

 

KMINKOWA ZACHÓD to kolejna odsłona niezmiennie popularnego projektu osiedla rodzinnego na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kminkowej i Tymiankowej we Wrocławiu. Inwestycja posiada pozwolenie na użytkowanie. Poza kameralnym charakterem inwestycji należy podkreślić, że również te budynki zostały wzniesione z naturalnych materiałów ceramicznych. Bogactwo trenów zielonych oferuje możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy osiedla Kminkowa Zachód zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: zakupy - od większych centrów handlowych, poprzez mniejsze dyskonty do małych osiedlowych sklepików. Fani zakupów na placach targowych mogą wybrać się na ulicę Obornicką. Po sąsiedzku przy ul. Cynamonowej powstanie Zespół Szkolno-Przedszkolny, którego realizacja sukcesywnie postępuje do przodu, a zakończenie zaplanowano ok. 2024r.

Położenie osiedla KMINKOWA ZACHÓD gwarantuje świetne połączenia komunikacyjne, dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych w okolicy. Obie wrocławskie obwodnice–Śródmiejska i Węzeł Wrocław–Północ Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to tylko kilka minut  od inwestycji, co daje możliwość sprawnego podróżowania pomiędzy rożnymi punktami miasta. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej tuż obok mają przystanek autobusowy linii dziennej 111 i 143 oraz nocnej - 244. Dla entuzjastów dwóch kółek czekają zaś licznie ścieżki rowerowe.


 

KMINKOWA ZACHÓD - INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

 

Osiedle Kminkowa Zachód 1 to:

• budynek wielorodzinny dwupiętrowy (B1) z 39 mieszkaniami 2- i 3-pokojowymi o sprawdzonych, praktycznych i cieszących się dużą popularnością wśród naszych klientów rozkładach. Do każdego lokalu przynależy balkon lub zielony taras, a także komórka lokatorska. Na każde piętro dojedziemy komfortową, estetyczną windą z unikalnym i nowoczesnym systemem Ahead, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem tej podróży pomiędzy piętrami. Parkingi zewnętrzne są do Państwa dyspozycji bez jakichkolwiek opłat.

• siedem budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 6 bliźniaczych (B2,B3,B4,B5,B6,B7) i 1 jeden wolnostojący (B8), z dwoma lokalami w każdym. To nowa propozycja w naszej ofercie skierowana dla osób ceniących prywatność. Nasze unikalne mieszkania willowe zaprojektowaliśmy z myślą o aktywnych rodzinach, ceniących komfort, styl i nowoczesne rozwiązania. Do wyboru mamy tutaj segment, w którym:

  • na parterze znajduje się wygodne mieszkanie 4-pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, z przynależnym tarasem i własnym niezależnym ogrodem oraz garażem i miejscem parkingowym o łącznej pow. ok 110 m2;
  • na piętrze znajduje się komfortowe mieszkania 5-pokojowe o pow. ok 110-111 m2, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, garderobą, dwoma balkonami oraz prywatnym ogrodem. Do mieszkania dedykowane są dwa miejsca parkingowe na zewnątrz.

 

Osiedle Kminkowa Zachód 2 to:

• trzy kameralne budynki wielorodzinne trzykondygnacyjne (B1,B2,B3) po 12 mieszkań w każdym, o różnorodnym układzie i powierzchni. Znajdziemy tutaj lokale 2-,3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach. Do każdego lokalu przynależy balkon lub zielony taras, a także komórka lokatorska. Na każde piętro dojedziemy komfortową i estetyczną windą z unikalnym i nowoczesnym systemem Ahead, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem tej podróży pomiędzy piętrami.

• dziewięć budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w tym grupy siedmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej (B5,B6,B7,B8,B9,B10,B11) i jednego wolnostojącego (B12) z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym budynku oraz jednego budynku jednorodzinnego bliźniaczego z jednym lokalem mieszkalnym dwupoziomowym (B4). Nasze unikalne mieszkania willowe zaprojektowaliśmy z myślą o aktywnych rodzinach, ceniących komfort, styl i nowoczesne rozwiązania. W zabudowie jednorodzinnej do wyboru są dwa typy lokali:

  • wygodne mieszkania 4-pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, z przynależnym tarasem i własnym niezależnym ogrodem oraz garażem i miejscem parkingowym o łącznej pow. ok 110 m2;
  • komfortowe mieszkania 5-pokojowe o pow. ok 110-111 m2, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, dwa balkony, garderoba, przedpokój i wiatrołap oraz prywatny ogród. Do mieszkania dedykowane są dwa miejsca parkingowe na zewnątrz.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Wszystkie lokale wykończone w standardzie deweloperskim, który stanowi wyśmienitą bazę do aranżacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi upodobaniami przyszłych właścicieli.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 101 kB
 

 

Zapytasz, dlaczego zakup mieszkania u nas to dobra inwestycja?

  • Jako jeden z nielicznych deweloperów budujemy ze zdrowych materiałów ceramicznych. Ściany ceramiczne stwarzają specyficzny mikroklimat i są przyjazne dla organizmu człowieka. To naturalny materiał wypalany w wysokich temperaturach i znany już od pokoleń.
  • posiadamy 37-letnie doświadczenie
  • jesteśmy rdzennym, wrocławskim deweloperem, dbającym o swoich Klientów
  • rozkłady naszych mieszkań wypracowujemy na podstawie wieloletniego doświadczenia i sugestii Klientów
  • korzystamy wyłącznie z solidnych i sprawdzonych materiałów i urządzeń
  • otrzymane certyfikaty potwierdzają naszą wiarygodność jako partnera biznesowego i rzetelnego dewelopera.

Zakup mieszkania u nas to gwarancja spokoju i zadowolenia na długie lata.

 

 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ którą realizuje firma A&D HOMES. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nich czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu