PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Już w sprzedaży

Kminkowa Zachód

W OFERCIE MIESZKANIA W BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH
ORAZ W BUDYNKACH WIELORODZINNYCH

ETAP 2 W SPRZEDAŻY OD 17.06.22r.
ETAP 1 W SPRZEDAŻY OD 18.01.22r.

osiedlE Kminkowa ZACHÓD

KMINKOWA ZACHÓD to kolejna odsłona niezmiennie popularnego projektu osiedla rodzinnego na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kminkowej i Tymiankowej we Wrocławiu. Poza kameralnym charakterem inwestycji należy podkreślić, że również te budynki zostały wzniesione z naturalnych materiałów ceramicznych. Bogactwo trenów zielonych oferuje możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy osiedla Kminkowa Zachód zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: zakupy - od większych centrów handlowych, poprzez mniejsze dyskonty do małych osiedlowych sklepików. Fani zakupów na placach targowych mogą wybrać się na ulicę Obornicką. Po sąsiedzku przy ul. Cynamonowej powstanie Zespół Szkolno-Przedszkolny, którego realizacja sukcesywnie postępuje do przodu, a zakończenie zaplanowano ok. 2024r.

Położenie osiedla KMINKOWA ZACHÓD gwarantuje świetne połączenia komunikacyjne, dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych w okolicy. Obie wrocławskie obwodnice– Śródmiejska i Węzeł Wrocław–Północ Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to tylko kilka minut  od inwestycji, co daje możliwość sprawnego podróżowania pomiędzy rożnymi punktami miasta. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej tuż obok mają przystanek autobusowy linii dziennej 111 i 143 oraz nocnej - 244. Dla entuzjastów dwóch kółek czekają zaś licznie ścieżki rowerowe.


Szanowni Państwo,

w bieżącym tygodniu zapraszamy na prezentacje przykładowych mieszkań z inwestycji Kminkowa Zachód - etap 1 w  sobotę w godz. 10.00-18.00. Szczegóły pod nr 71 367 57 88 oraz 71 367 68 11, 71 367 58 00 wew. 41.

 

 

KMINKOWA ZACHÓD NAJNOWSZA INWESTYCJA

 

W SPRZEDAŻY OD  18.01.2022

Osiedle Kminkowa Zachód 1 to:

• budynek wielorodzinny dwupiętrowy (B1) z 39 mieszkaniami 2- i 3-pokojowymi o sprawdzonych, praktycznych i cieszących się dużą popularnością wśród naszych klientów rozkładach. Do każdego lokalu przynależy balkon lub zielony taras, a także komórka lokatorska. Na każde piętro dojedziemy komfortową, estetyczną windą z unikalnym i nowoczesnym systemem Ahead, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem tej podróży pomiędzy piętrami. Parkingi zewnętrzne są do Państwa dyspozycji bez jakichkolwiek opłat.

• siedem budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 6 bliźniaczych (B2,B3,B4,B5,B6,B7) i 1 jeden wolnostojący (B8), z dwoma lokalami w każdym. To nowa propozycja w naszej ofercie skierowana dla osób ceniących prywatność. Nasze unikalne mieszkania willowe zaprojektowaliśmy z myślą o aktywnych rodzinach, ceniących komfort, styl i nowoczesne rozwiązania. Do wyboru są cztery typy lokali i tak:

 • unikalne mieszkanie 3 -pokojowe na parterze w budynku wolnostojącym posiadające przestronny salon z aneksem kuchennym. W standardzie dwie łazienki, w tym jedna z oknem. Do lokalu przynależy ogród do wyłącznego użytkowania. Dodatkowo dedykowany jest garaż na dwa stanowiska. Łącznie cała powierzchnia użytkowa to ok. 105 m2;
 • jedyne w swoim rodzaju mieszkanie 4-pokojowe położone na I piętrze w budynku wolnostojącym o łącznym metrażu z ok. 139 m2 na który składa się salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, w tym jedna z oknem oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze w bezpośredniej bliskości powierzchni kuchennej. Do mieszkania przynależy piękny duży balkon oraz prywatny ogród. W pakiecie są jeszcze dwa miejsca postojowe – jedno w garażu, drugie - na zewnątrz.
 • wygodne mieszkania 4-pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, z przynależnym tarasem i własnym niezależnym ogrodem oraz garażem i miejscem parkingowym o łącznej pow. ok 110 m2;
 • komfortowe mieszkania 5-pokojowe o pow. ok 110 m2, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i balkonami, garderobą oraz prywatnym ogrodem.

 

 W SPRZEDAŻY OD 17.06.2022r.

Osiedle Kminkowa Zachód 2 to:

• trzy kameralne budynki wielorodzinne trzykondygnacyjne (B1,B2,B3) po 12 mieszkań w każdym, o różnorodnym układzie i powierzchni. Znajdziemy tutaj lokale 2-,3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach. Do każdego lokalu przynależy balkon lub zielony taras, a także komórka lokatorska. Na każde piętro dojedziemy komfortową i estetyczną windą z unikalnym i nowoczesnym systemem Ahead, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem tej podróży pomiędzy piętrami.

• dziewięć budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w tym grupy siedmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej (B5,B6,B7,B8,B9,B10,B11) i jednego wolnostojącego (B12) z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym budynku oraz jednego budynku jednorodzinnego bliźniaczego z jednym lokalem mieszkalnym (B4). Nasze unikalne mieszkania willowe zaprojektowaliśmy z myślą o aktywnych rodzinach, ceniących komfort, styl i nowoczesne rozwiązania. W zabudowie jednorodzinnej do wyboru jest pięć typów lokali i tak:

 • unikalne mieszkanie 3 -pokojowe na parterze w budynku wolnostojącym posiadające przestronny salon z aneksem kuchennym. W standardzie dwie łazienki, w tym jedna z oknem. Do lokalu przynależy prywatny przestronny ogródek. Dodatkowo dedykowany jest garaż na dwa stanowiska. Łącznie cała powierzchnia to ok. 105 m2;
 • jedyne w swoim rodzaju mieszkanie 4-pokojowe położone na I piętrze w budynku wolnostojącym o łącznym metrażu ok. 138 m2, na który składa się salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, dwie łazienki, w tym jedna połączona z sypialnią oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze w bezpośredniej bliskości powierzchni kuchennej. Do mieszkania przynależy piękny duży balkon oraz prywatny ogród. W pakiecie są jeszcze dwa miejsca postojowe – jedno w garażu, drugie - na zewnątrz.
 • wygodne mieszkania 4-pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami. z przynależnym tarasem i własnym niezależnym ogrodem oraz garażem i miejscem parkingowym o łącznej pow. ok 110 m2;
 • komfortowe mieszkania 5-pokojowe o pow. ok 110 m2, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i balkonami, garderobą oraz prywatnym ogrodem.
 • wyjątkowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym bliźniaczym o łącznej powierzchni ok 154 m2 z wbudowanym garażem. Wygodna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami, wyjściem na taras i pozostałymi pomieszczeniami gospodarczymi to ok 80 m2. Na piętrze część mieszkalna na piętrze to 4 pokoje, dwie łazienki oraz garderoba.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Wszystkie lokale wykończone w standardzie deweloperskim, który stanowi wyśmienitą bazę do aranżacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi upodobaniami przyszłych właścicieli.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 101 kB
 

 

Zapytasz, dlaczego zakup mieszkania u nas to dobra inwestycja?

 • Jako jeden z nielicznych deweloperów budujemy ze zdrowych materiałów ceramicznych. Ściany ceramiczne stwarzają specyficzny mikroklimat i są przyjazne dla organizmu człowieka. To naturalny materiał wypalany w wysokich temperaturach i znany już od pokoleń.
 • posiadamy 37-letnie doświadczenie
 • jesteśmy rdzennym, wrocławskim deweloperem, dbającym o swoich Klientów
 • rozkłady naszych mieszkań wypracowujemy na podstawie wieloletniego doświadczenia i sugestii Klientów
 • korzystamy wyłącznie z solidnych i sprawdzonych materiałów i urządzeń
 • otrzymane certyfikaty potwierdzają naszą wiarygodność jako partnera biznesowego i rzetelnego dewelopera.

Zakup mieszkania u nas to gwarancja spokoju i zadowolenia na długie lata.

 

 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ którą realizuje firma A&D HOMES. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nich czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu