PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Gotowe

LOKAL UŻYTKOWY POW. 83,91 M2 NA PARTERZE

MIEJSCA PARKINGOWE DO LOKALU NAZIEMNE W CENIE

VI ETAP OSIEDLA KMINKOWA  - LOKALE USŁUGOWE

 

Przedstawiamy kolejną odsłonę popularnego projektu już zrealizowanego przy ul. Kminkowej, Kaparowej, Korzennej i Cynamonowej we Wrocławiu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska, w skład którego wchodzi kompleks  3 budynków mieszkalno- usługowych oznaczonych jako I, J, K.

W sumie w inwestycji zaprojektowano 299 lokali mieszkalnych 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych oraz 11 lokali użytkowych o metrażach: od 35 m2 do 97 m2Duże rozwinięte osiedla obok dają możliwość dużej liczby potencjalnych klientów, a w sąsiedztwie wciąż powstają nowe inwestycje mieszkaniowe oraz powstanie, długo wyczekiwany przez mieszkańców, zespół szkolno-przedszkolny z wielofunkcyjnymi placami, boiskami, skoczniami, bieżniami oraz placami zabaw. Lokale są bardzo dobrze umiejscowione: na parterze, z wejściem bezpośrednio od strony ulicy. Każdy lokal posiada duże przestronne witryny stwarzające doskonałe warunki do reklamy czy ekspozycji tego, co ma do zaoferowania dany obiekt. Każdy z lokali użytkowych ma zagwarantowane miejsce postojowe na parkingu naziemnym.  

Inwestycja jest dobrze skomunikowana  z centrum Wrocławia. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się  pętla autobusowa linii 111 i 143 właśnie w sąsiedztwie naszej inwestycji, przez co połączenie z miastem stało się jeszcze wygodniejsze. Dla zmotoryzowanych nie bez znaczenia jest łatwy dojazd z osiedla do obwodnicy śródmiejskiej i AOW, a dla entuzjastów dwóch kółek– droga rowerowa, która łączy Widawę z centrum miasta, a Wrocław ze Wzgórzami Trzebnickimi.

PBO DACH BUD Sp.  z o.o. jest wrocławskim deweloperem z 35-letnią  tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa wykorzystując materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac, szybka realizacja, konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie na rynku. Wszystkie te atuty powodują spełnienie oczekiwań klientów z punktu widzenia rzetelności i jakości świadczonych usług, a otrzymane certyfikaty potwierdzają naszą wiarygodność jako partnera biznesowego.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Pobierz: standard wykończenia LOKALI UŻYTKOWYCH .pdf / 72,47 kB

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

 

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu