PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Kminkowa VI etap

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

VI etap osiedla Kminkowa - BUDYNKI IJK

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

 

Przedstawiamy kolejną odsłonę popularnego projektu już zrealizowanego przy ul. Kminkowej, Kaparowej, Korzennej i Cynamonowej we Wrocławiu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska, w skład którego wchodzi kompleks  3 budynków mieszkalno- usługowych oznaczonych jako I, J, K.

Kameralną zabudowę zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury, standardowo z nowoczesnymi windami w każdej klatce.

Dla każdego coś interesującego. Mieszkania są przestronne o rozkładzie umożliwiającym ciekawe rozwiązania aranżacyjne i optymalne wykorzystanie wszystkich stref, w atrakcyjnych metrażach i o sprawdzonym standardzie. W sumie w inwestycji zaprojektowano 299 lokali mieszkalnych 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych, a wśród nich znajdziemy: cieszące się, na poprzednich etapach, dużym powodzeniem kawalerki z osobną, jasną kuchnią o pow. 28 – 34 m2 oraz „dobre na start” małe dwójki w przedziale 38 – 40 m2. Ponadto odnajdziemy tutaj ponadczasowy rozkład mieszkania 2-pokojowego, w pełni rozkładowego, o pow. między 43 m2 do 56 m2 oraz 3-pokojowego o metrażu od 59 do 72 m2 - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, niektóre z dwoma łazienkami. Całości dopełniają lokale 4-pokojowe z aneksem kuchennym od 66 do 74 m2, w większości również z dwoma łazienkami. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony, niektóre nawet dwa, zaś jeśli wybierzesz lokum na parterze cieszyć się będziesz zielonym tarasem o powierzchni nawet do kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność . Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli dopasować swoje wymarzone „ M” do własnych potrzeb. Aktualnie dostępna oferta mieszkań jest dostępna w tabeli mieszkań.

Każdy z budynków posiada komórki lokatorskie, rowerownie oraz garaż wielostanowiskowy na kondygnacji podziemnej a w nim miejsca postojowe. Na każde mieszkanie przypada jedno takie miejsce w garażu.

Niewątpliwym atutem lokalizacji są liczne tereny zielone umożliwiające odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Inwestycja jest dobrze skomunikowana  z centrum Wrocławia. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się  pętla autobusowa linii 111 i 143 właśnie w sąsiedztwie naszej inwestycji, przez co połączenie z miastem stało się jeszcze wygodniejsze. Dla zmotoryzowanych nie bez znaczenia jest łatwy dojazd z osiedla do obwodnicy śródmiejskiej i AOW, a dla entuzjastów dwóch kółek– droga rowerowa, która łączy Widawę z centrum miasta, a Wrocław ze Wzgórzami Trzebnickimi. Również po sąsiedzku przy ul. Cynamonowej powstanie Zespół Szkolno-Przedszkolny, którego realizację zaplanowano w latach 2020-2023.

PBO DACH BUD Sp.  z o.o. jest wrocławskim deweloperem z 36-letnią  tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa wykorzystując materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac, szybka realizacja, konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie na rynku. Wszystkie te atuty powodują spełnienie oczekiwań klientów z punktu widzenia rzetelności i jakości świadczonych usług, a otrzymane certyfikaty potwierdzają naszą wiarygodność jako partnera biznesowego.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 90.37 kB

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ którą realizuje firma A&D HOMES. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nich czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu