PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Gotowe

Kminkowa V etap

BUDOWA ZAKOŃCZONA
MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU W CENIE
BEZPŁATNE MIEJSCA NA ZEWNĄTRZ

 

V etap osiedla Kminkowa

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na prezentacje  mieszkań z Kminkowej AB w następujących terminach: wtorek, środa, czwartek,  piątek, sobota oraz niedziela  w godz.  od 11:00 do 18:00.

Zapraszamy do pawilonu prezentacyjnego zlokalizowanego obok skrzyżowania ulic Kminkowej i Kaparowej. Szczegóły pod nr tel. 71 367-68-11, 71 367-58-00 wew. 41.

Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniu mieszkaniami z poprzednich etapów inwestycji wzniesionych w północnej części Wrocławia na Lipie Piotrowskiej, przygotowaliśmy dla Państwa nową pulę 424 lokali. Obecnie oferujemy budynki A i B, które wchodzą w skład już V etapu przedsięwzięcia. Przedstawiamy wygodne i komfortowe rozwiązania skierowane dla klientów indywidualnych czy  inwestorów ceniących racjonalnie wykorzystaną powierzchnię mieszkalną.

To właśnie tutaj, gdzie cichnie zgiełk miasta, w otoczeniu zieleni powstaje  6  budynków  mieszkalnych – pięć 4-piętrowych i jeden 3-piętrowy. Każdy z budynków posiada garaż wielostanowiskowy na poziomie -1, a w nim miejsca postojowe, za które nie trzeba dodatkowo płacić. Na każde mieszkanie przypada jedno takie miejsce w garażu. Parkingi zewnętrzne są także do Państwa dyspozycji bez jakichkolwiek opłat. Każda klatka wyposażona jest w cichobieżną windę, która zapewnia sprawną komunikację pomiędzy piętrami. Ponadto dla mieszkańców przewidziano miejsce na rowery/wózki.

Zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach lokale mieszkalne  w części A i B są praktyczne i ustawne, gwarantujące komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach od  32,01  do 81,47 m2,  a wśród nich znajdą Państwo przestronną kawalerkę z osobną jasną kuchnią i balkonem, wygodne 2 pokoje do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią i przestronnym tarasem, ogródkiem, balkonem lub loggią albo może 3 pokoje z jedną lub dwoma łazienkami, do którego przynależy wygodna loggia czy taras o pow. nawet 71 m2, czy wreszcie komfortowe mieszkanie 4-pokojowe obowiązkowo z dwoma łazienkami z tarasem lub/i balkonem. Lokatorzy mają również do dyspozycji komórki lokatorskie, które stanowią nieocenioną powierzchnię do przechowywania wielu niezbędnych lub sezonowych przedmiotów.

Położenie inwestycji w naturalnym otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy  oraz dogodne połączenie z centrum Wrocławia sprawiają, że można spójnie połączyć walory życia w dużym mieście oraz radość z obcowania z przyrodą. Dodatkowo zadbano również o estetyczne zagospodarowanie terenu wokół budynków: własna zieleń, alejki, chodniki i oczywiście plac zabaw dla najmłodszych.

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją , który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa wykorzystując materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac, szybka realizacja, konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie na rynku. Wszystkie te atuty są spełnieniem oczekiwań klientów zarazem z  punktu widzenia rzetelności jak i jakości świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży!

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 90.37 kB

 

doradztwo kredytowe

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu 

czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

 Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana specjalna oferta wykończenia POD KLUCZ, którą realizuje firma A&D INWEST. Taka alternatywa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych klientów, stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie, oszczędzając tak cenny dla nichc czas. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych właśnie przez nich.

czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu