PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Kminkowa D,E

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU W CENIE
AKTY NOTARIALNE  i KLUCZE W TYM ROKU

IV etap osiedla Kminkowa 

 

 

W północnej części Wrocławia w dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej powstał IV etap osiedla Kminkowa. Inwestycję stanowi zespół dwunastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi, w tym jeden budynek 3-piętrowy tzw. budynek C, w którym mieszkania już zostały sprzedane, oraz 11 budynków 2-piętrowych D i E o charakterze willowym – po 9 mieszkań w każdym. Cała inwestycja została już oddana do użytkowania.

Własna przystań poza centrum miasta ma wiele zalet. Dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji okolica oferuje atrakcyjne tereny zielone na spacer lub wycieczkę rowerową. W sąsiedztwie, w okresie między wiosną a jesienią, można tu spotkać objęte ścisłą ochroną gatunkową majestatyczne żurawie. W pobliskim Szymanowie, znajduje się Wrocławski Aeroklub oferujący ciekawe imprezy, zawody modelarskie i pikniki. Zatrzymaj się i znajdź swoją przestrzeń do zamieszkania!

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 164,17 kB

 

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI - BUDYNEK D,E

W każdym z 11 budynków, oddanych do użytkowania zaprojektowano po 9 mieszkań – 3 na piętrze. Są to budynki 2-piętrowe, wyposażone w nowoczesne windy, obsługujące również kondygnację (-1). Wszystko dla zapewnienia Państwa maksymalnego komfortu. Do każdego z mieszkań przynależy miejsce postojowe w hali garażowej w cenie mieszkania oraz komórka lokatorska. Dla wygody mieszkańców budynek posiada indywidualne rowerownie. Mieszkania parterowe posiadają duże – nawet do 90m2  rozległe, zielone tarasy, a mieszkania na kondygnacjach wyższych,  ustawne balkony lub loggie. Poza kameralnych charakterem inwestycji,  ważnym czynnikiem jest materiał, z którego zostały wzniesione budynki - budujemy z naturalnych materiałów ceramicznych.
 

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ

Zespół 11 budynków 2 piętrowych,  2,3,4- pokojowych w  różnorodnym układzie i powierzchni.  Największą ich część stanowią  mieszkania 3-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, których powierzchnia kształtuje się w przedziale od 57 do nawet 70 m2. Gro z nich posiada po dwie łazienki.  W dwóch  budynkach E6 i E7 zaprojektowano także po 3 mieszkania 4-pok. o  powierzchni ok 81m2wszystkie z odrębną, ustawną kuchnią i obowiązkowo z dwoma  łazienkami. Warto wspomnieć, że  klasyczny układ mieszkań 2-pokojowych z odrębną kuchnią o pow. 50m2, również został uwzględniony w projekcie, stąd także w tak kameralnej  zabudowie możemy znaleźć  tego typu rozwiązanie.

 

 

ATUTY ZABUDOWY KAMERALNEJ (bud. d,e)

Dwu piętrowe budynki D i E zaprojektowano dla osób stroniących od wielomieszkaniowej zabudowy. Niewielka ilość sąsiadów zapewni komfort i kameralne użytkowanie. Te 2-piętrowe budynki posiadają cichobieżne windy ułatwiające komunikację pomiędzy kondygnacjami. Wszystkie mieszkania zaprojektowano w przemyślany, nieprzypadkowy sposób tak, aby zapewnić maksimum komfortu, a duże przestronne zielone tarasy i ustawne balkony lub loggie zapewniają przyjemny kontakt  z zielenią. Każdy z mieszkańców posiadać będzie miejsce postojowe i własną komórkę. W budynku przewidziano także pomieszczenia na pozostawienie rowerów. Kompleks posiada dodatkowe zewnętrzne parkingi dla mieszkańców i gości. Pomyślano także o miejscu dla najmłodszych. Do ich dyspozycji przewidziano plac zabaw.

ATUTY LOKALIZACJI

Niewątpliwym atutem lokalizacji są liczne tereny zielone umożliwiające odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Inwestycja jest dobrze skomunikowana  z centrum Wrocławia. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się  nowowybudowana pętla autobusowa linii 111 właśnie w sąsiedztwie naszej inwestycji. Dodatkowo od września br. uruchomiona została druga linia autobusowa nr 143 przez co połączenie z miastem stało się jeszcze wygodniejsze. Linia 111 obsługuje trasę Kminkowa - Plac Grunwaldzki, zaś linia 143  - Lipa Piotrowska - pętla Oporów. Bliskość AOW umożliwia szybki wyjazd z Wrocławia. Ponadto w okolicy znajduje się przedszkole, przychodnia, sklepy i punkty usługowe, a w niedalekiej przyszłości powstanie zespół szkolno-przedszkolny z infrastrukturą sportową i rekreacyjną.

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu