PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Gotowe

Kminkowa D,E

cena brutto za 1m2: od 5570 zł
całość brutto: od​ 382216,20 zł
pow.: od 68 m2 do 82 m2
MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE
OPCJA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

IV etap osiedla Kminkowa 

 

Szanowni Państwo,

Prezentacja mieszkań w zabudowie willowej (budynki D i E) w naszej inwestycji zrealizowanej we Wrocławiu przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej, odbywa się w nastepujących terminach:

  wtorek, środa, czwartek,  piątek w godz.  od 12:00 - 18:00

  sobota w godz. 11:00 - 17:00

Zapraszamy do pawilonu prezentacyjnego zlokalizowanego na końcu ulicy Czarnuszkowej przy budynku D4.

Mieszkania w inwestycji prezentuje Danuta Burzawa, nr tel. 663- 754-858.

  ZAPRASZAMY!

W północnej części Wrocławia w dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej powstał IV etap osiedla Kminkowa. Inwestycję stanowi zespół dwunastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi, w tym jeden budynek C -3-piętrowy, w którym zaprojektowano 194 mieszkania oraz 11 budynków 2-piętrowych D i E o charakterze willowym – po 9 mieszkań w każdym. Cała inwestycja została już oddana do użytkowania.

Własna przystań poza centrum miasta ma wiele zalet. Dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji okolica oferuje atrakcyjne tereny zielone na spacer lub wycieczkę rowerową. W sąsiedztwie, w okresie między wiosną a jesienią, można tu spotkać objęte ścisłą ochroną gatunkową majestatyczne żurawie. W pobliskim Szymanowie, znajduje się Wrocławski Aeroklub oferujący ciekawe imprezy, zawody modelarskie i pikniki. Zatrzymaj się i znajdź swoją przestrzeń do zamieszkania!

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 164,17 kB

 

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI - BUDYNEK C

Budynek 3- piętrowy oddany do użytkowania wyposażony jest w nowoczesne windy, obsługujące także kondygnację minus jeden. Posiada 74 komórki lokatorskie oraz 9 rowerowani. Mieszkania  w większości posiadają balkony lub loggie, a te usytuowane na parterach w większości  duże, zielone  tarasy.  Ilość mieszkań na piętrze to 3 do 10 lokali.  Budynek ogrzewany jest z lokalnej kotłowni gazowej. Ponadto każda osoba kupująca mieszkanie w tej inwestycji staje się jednocześnie  użytkownikiem miejsca postojowego  w hali garażowej na poziomie (-1).

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ

W budynku C  zaprojektowano 194 mieszkania 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowe o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Największą ich część stanowią tradycyjnie mieszkania 2-pokojowe z  osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, których powierzchnia kształtuje się w przedziale od 40 do nawet 52 m2. Na drugim miejscu są mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 53 do 68 m2, w różnych rozkładach - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, dwustronne, niektóre z dwoma łazienkami lub jakże potrzebną przestrzenią – garderobą. Trzecie miejsce zajmują mieszkania 4-pokojowe o pow. od 74 do 80 m2, zaprojektowane z aneksem kuchennym lub także z odrębną kuchnią, gdzie każde z nich posiadać będzie po 2 łazienki.  Całości dopełnia kilka funkcjonalnych kawalerek o powierzchni ok. 32 m2. 

ATUTY

Niewątpliwym atutem lokalizacji są liczne tereny zielone umożliwiające odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Inwestycja jest dobrze skomunikowana  z centrum Wrocławia. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się przystanek autobusowy znajdujący się na osiedlu, natomiast bliskość AOW umożliwi szybki wyjazd z Wrocławia. Ponadto w okolicy znajduje się przedszkole, przychodnia, sklepy i punkty usługowe. Poza sielankowym otoczeniem,  ważnym atutem inwestycji jest materiał, z którego będzie budynek - budujemy z naturalnych materiałów ceramicznych.

 

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI - BUDYNEK D, E

W każdym z 11 budynków, oddanych do użytkowania zaprojektowano po 9 mieszkań – 3 na piętrze. Są to budynki 2-piętrowe, wyposażone w nowoczesne windy, obsługujące również kondygnację (-1). Wszystko dla zapewnienia Państwa maksymalnego komfortu. Do każdego z mieszkań przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Dla wygody mieszkańców budynek posiada indywidualne rowerownie. Mieszkania parterowe posiadają duże – nawet do 90m2  rozległe, zielone tarasy, a mieszkania na kondygnacjach wyższych,  ustawne balkony lub loggie.

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ

Zespół 11 budynków 2 piętrowych,  2,3,4- pokojowych w  różnorodnym układzie i powierzchni.  Największą ich część stanowią  mieszkania 3-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, których powierzchnia kształtuje się w przedziale od 57 do nawet 70 m2. Gro z nich posiada po dwie łazienki  W dwóch  budynkach E6 i E7 zaprojektowano także po 3 mieszkania 4-pok. o  powierzchni ok 81m2 – wszystkie z odrębną, ustawną kuchnią i obowiązkowo z dwoma  łazienkami. Warto wspomnieć, że  klasyczny układ mieszkań 2-pokojowych z odrębną kuchnią o pow. 50m2, również został uwzględniony w projekcie, stąd także w tak kameralnej  zabudowie możemy znaleźć  tego typu rozwiązanie.

ATUTY ZABUDOWY KAMERALNEJ
(BUD. D,E)

Dwu piętrowe budynki D i E zaprojektowano dla osób stroniących od wielomieszkaniowej zabudowy. Niewielka ilość sąsiadów zapewni komfort i kameralne użytkowanie. Te niewysokie budynki posiadają cichobieżne windy ułatwiające komunikację pomiędzy kondygnacjami. Wszystkie mieszkania zaprojektowano w przemyślany, nieprzypadkowy sposób tak, aby zapewnić maksimum komfortu, a duże przestronne zielone tarasy i ustawne balkony lub loggie zapewniają przyjemny kontakt  z zielenią. Każdy z mieszkańców posiadać będzie miejsce postojowe i własną komórkę. W budynku przewidziano także pomieszczenia na pozostawienie rowerów. Kompleks posiada dodatkowe zewnętrzne parkingi dla mieszkańców i gości. Pomyślano także o miejscu dla najmłodszych. Do ich dyspozycji przewidziano plac zabaw.

 

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych przez firmę A&D INWEST S.C.      czytaj więcej

 

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu