PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Lokalizacja

Psie Pole zapewnia pełną infrastrukturę osiedlową

Znajduja się tutaj m.in. przychodnie lekarskie, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy spożywcze i różnych innych branż, zakłady usługowe, oddziały bankowe i pocztowe.

Dostęp do bogatej gamy sieci handlowych, sklepów oraz centra rozrywkowe - Centrum Korona, Real, Castorama, Miasto Mebli, Meble Polonia, Restaurama, zapewnia szybkie i dogodne w czasie zakupy.

komunikacja

Zaletą jest łatwy dojazd do centrum miasta:Dworzec Główny, Rynek, Pl. Grunwaldzki - gdzie znajduje się większość szkół wyższych (m.in. Akademia Medyczna, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy) zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej - autobusami linii N, 131 i 331, a z centrum Psiego Pola - D, 141, 147, 128.

Usytuowanie inwestycji umożliwia również sprawny dojazd do AOW A-8, która omija centrum Wrocławia od strony zachodniej i północno-zachodniej oraz drogi wyjazdowej w kierunku na Warszawę.

tereny rekreacyjne

Dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji okolica oferuje atrakcyjne tereny zielone wzdłuż rzeki Widawy, na której organizowane są np. spływy kajakowe w sezonie wiosenno-letnim.

Odległość:
Czas:
Pokaż trasę dojazdu

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu