PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Ostatnie mieszkania

Kiełczowska

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH

MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

OSTATNIE MIEJSCA POSTOJOWE

KIEŁCZOWSKA

 

Inwestycja wybudowana w północnej części Wrocławia, w historycznej dzielnicy Psie Pole, przyciąga swoją wyjątkową lokalizacją.  W pobliżu znajduje się uroczy, odrestaurowany zabytkowy ryneczek z piękną fontanną, zamknięty dla ruchu samochodowego, z miejscem do odpoczynku oraz licznymi punktami gastronomicznymi i handlowymi.

Inwestycja przy ul. Kiełczowskiej jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Liczne inwestycje infrastrukturalne przeprowadzone w ostatnim czasie spododowały udrożnienie ruchu na Psim Polu, przez co i wjazd i wyjazd w tej części miasta stał się mniej uciążliwy niż kiedyś.  Przystanek autobusowy obok inwestycji jest bardzo istotny dla mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej, a bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę ze stadionem, lotniskiem oraz A-4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowny został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów.

Bliskość licznych terenów zielonych, które tworzą przede wszystkim Las Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, i  ścieżek rowerowych docenią mieszkańcy zarówno aktywni jak i szukający wyciszenia i spokoju. Również godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i  w budowie nowych wałów mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo-spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka.  Oprócz tego w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, liczne sklepy i punkty usługowe oraz przychodnie. Bogata infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy. Wrocławski Rynek znajduje się w odległości zaledwie 7 km. 

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa, wykorzystując naturalne materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  „Żyj i mieszkaj zdrowo”.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 205,22 kB

 

SZEROKA GAMA MIESZKAŃ

Łącznie w inwestycji zaprojektowano 70 mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych o ustawnych rozkładach i zróżnicowanej strukturze :

  • mieszkania 1-pokojowe z osobną widną kuchnią o powierzchni 38-39m2, z przynależnym dużym balkonem;
  • mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią jak i z aneksem kuchennym, których powierzchnie kształtują się w przedziale 46,79 - 55,19 m2.  Do każdego lokalu przynależy balkon, a do tych na parterze tarasy;
  • mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 57,93 do 70,06 m2 - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, w kilku funkcjonalnych i ciekawych rozkładach. Każdy z lokali posiada balkon lub taras;
  • mieszkania 4-pokojowe z aneksem kuchennym, z dwoma łazienkami o pow. ok 74 m2. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras.

Kameralna zabudowa, niski 3 – kondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi. Dodatkowego uroku dodaje inwestycji zieleń drzew, krzewów i trawników - zarówno ta przewidziana na osiedlu jak i naturalna otaczająca budynek. Każda klatka obsługiwana jest przez nowoczesne cichobieżne windy, które zatrzymują się na wszystkich poziomach, co czyni inwestycję dostępną dla osób niepełnosprawnych. Na parterze przy klatkach schodowych  są dodatkowe pomieszczenia do zagospodarowania przez przyszłych mieszkańców np. jako rowerownie czy wózkownie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na zielonej przestrzeni.
 

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu   czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych przez firmę A&D INWEST S.C. czytaj więcej

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu