PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Lokalizacja

ŁATWY DOJAZD

Dojazd do centrum miasta zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej - autobusami linii 114, 125, 133, 325, nocna - 245. W odległości niecałych 200 m od inwestycji znajduje się stacja kolejowa Wrocław-Brochów, z której podróż na Dworzec Główny zajmuje ok. 6 min. Ponadto na pobliskim Tarnogaju jest pętla tramwajowa linii 8 oraz autobusowa linii  136, 145, 100, 708, co pozwala z łatwością dotrzeć w każdą część miasta. Usytuowanie inwestycji umożliwia również sprawny dojazd do obwodnicy wschodniej.

Tereny rekreacyjne

W sąsiedztwie również znajdują się tereny rekreacyjne, w tym Park Brochowski (najstarszy park w obecnych granicach miasta), Centrum Wspinaczkowe (jedno z największych w Polsce), boisko piłkarskie pełnowymiarowe z programu Orlik, na pobliskim Książu Małym jedna z najnowocześniejszych w Polsce strzelnic sportowych WKS-u Śląsk Wrocław - gwarantujące aktywne spędzanie wolnego czasu.

INFRASTRUKTURA

Infrastruktura osiedlowa zapewnia dostęp do placówek edukacyjnych, kulturalnych, punktów usługowo-handlowych, placówek zdrowia. W pobliskiej okolicy dostęp do bogatej gamy sieci handlowych – Carrefour, Selgros, Prakticer, Simply Market, Ferio Gaj, zapewnia szybkie i dogodne w czasie zakupy.

 
Odległość:
Czas:
Pokaż trasę dojazdu

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu