PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Ostatnie mieszkania

1 Lokal usługowy

całość netto:  361 100 zł
pow.: 36.11 m2 

SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM

Japońska

W południowej części Wrocławia w centrum dzielnicy Brochów przy ul. Japońskiej  powstała kameralna inwestycja o nowoczesnej  architekturze będąca kontynuacją osiedla przy ul. Mościckiego 33a-33c i ul. Syjamskiej 1-7.
W realizowanej inwestycji znajduje się 59 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych oraz dwa lokale użytkowe o pow. ok. 36,10 m2 i 111,0 m2. 
Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz uroki okolicznych terenów zielonych. Atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Parku Brochowskiego oraz bliskość obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkoły podstawowej i przedszkola zapewniając tym samym maksimum komfortu przyszłych mieszkańców.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą bezpośrednio w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Uwaga! Oferujemy możliwość wynajęcia lokalu usługowego.

 Szczegóły w dziale sprzedaży firmy tel. 71 367 57 88.

 

PRZEZNACZENIE LOKALI


Zgodnie z MPZP, dla terenu A33 MW: par. 32, ust. 2, pkt 3 "możliwość lokalizacji nieuciążliwych usług w parterach".


Pobierz: standard wykończenia .pdf / 131,65 kB

WALORY INWESTYCJI

Głównym atutem tej inwestycji, poza lokalizacją w południowej części miasta, jest bliskość licznych terenów rekreacyjnych oraz zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Poza tym nasza inwestycja znajduje się w pobliżu obiektów handlowo-usługowych czy placówek edukacyjnych, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej (autobusowa, kolejowa) zapewnia łatwy dojazd do pozostałych dzielnic.

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu