PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Ostatnie mieszkania

Japońska

AKTULANIE BRAK WOLNYCH
MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

MIEJSCA POSTOJOWE ZAKUP NA RATY 0%
 
 

JAPOŃSKA- W OFERCIE TYLKO MIEJSCA POSTOJOWE

 

LETNIA PROMOCJA NA MIEJSCA POSTOJOWE W INWESTYCJI JAPOŃSKA 2-2D

Miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym na kondygnacji podziemnej  tylko teraz w cenie  15 000 20 000 zł brutto/1szt.

Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia ceny sprzedaży na nieoprocentowane raty. Wydanie miejsca już po wpłacie pierwszej raty (w wysokości 10% ceny miejsca) i podpisaniu aktu notarialnego.

SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 71 367-68-11; 71 367-58-00 wew. 41;

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Zrealizowana inwestycja to jeden 4-kondygnacyjny budynek, gdzie czwartą kondygnację stanowi poddasze użytkowe. Powstało tutaj 59 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 31,70 m2 do 69,58 m2 wybudowanych w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, loggia, taras lub taras z ogródkiem w zależności od usytuowania mieszkania. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano garaż podziemny ze 47 miejscami postojowymi, 16 miejsc postojowych na terenie nieruchomości oraz rowerownię.

Inwestycja w całości obsługiwana jest przez cichobieżne windy, co czyni ją dostępną dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa na wjeździe na inwestycję jest zamontowany szlaban.

 

funkcjonalność

Zaprojektowano 59 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, dając tym samym możliwość przyszłym nabywcom do aranżacji według własnych potrzeb i upodobań. Funkcjonalność jest stałym i niezmiennym czynnikiem wpływającym na wybór własnego M pomimo stale zmieniających się trendów na rynku mieszkaniowym.

 

ATUTY 

Głównym atutem tej inwestycji, poza lokalizacją w południowej części miasta, jest bliskość licznych terenów rekreacyjnych oraz zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Poza tym nasza inwestycja znajduje się w pobliżu obiektów handlowo-usługowych czy placówek edukacyjnych, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej (autobusowa, kolejowa) zapewnia łatwy dojazd do pozostałych dzielnic.

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu