PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Lokale usługowe

BRAK WOLNYCH LOKALI W AKTUALNEJ OFERCIE SPRZEDAŻY 

Czarnuszkowa

BRAK WOLNYCH LOKALI W AKTUALNEJ OFERCIE SPRZEDAŻY

W północnej części Wrocławia powstała kameralna inwestycja o niskiej zabudowie przy ul. Waniliowej i ul. Czarnuszkowej. Jest to nasza najnowsza propozycja, która jest kontynuacją kilkuetapowego projektu realizowanego we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej.
Dwa 3-piętrowe budynki mieszkalne z podziemnym garażem i windami zostały tak zaprojektowane aby zapewnić poczucie wygody i komfortu. Łącznie zaprojektowano 109 przestronnych, funkcjonalnych i jasnych mieszkań  o zróżnicowanych powierzchniach od 31 m2 do 91 m2. Ponadto, w każdym z budynków na parterze znajduje się lokal użytkowy, który doskonale się sprawdzi jako sklep osiedlowy, gabinet lekarski czy studio wizażu. Spokojna, zielona i cicha okolica idealnie wpasowuje się w oczekiwania osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta. Bliskość licznych terenów zielonych zapewni relaks i dobre samopoczucie, a przy okazji pozwoli zadbać o dobrą kondycję.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 163 kB

 

2017 r.

PRZEZNACZENIE LOKALI

Według MPZT dla tego terenu lokale, które oferujemy mogą zostać przeznaczone pod usługi, które obejmują następujące kategorię przeznaczeń:
- handel detaliczny małopowierzchniowy A, gastronomia, poradnie medyczne,  pracownie medyczne, usługi drobne, biura, obiekty kształcenia dodatkowego, produkcja drobna, obiekty upowszechnienia kultury, pracownie artystyczne, drobne usługi rozrywki.

Uwaga! Oferujemy możliwość wynajęcia lokali usługowych.

 Szczegóły w dziale sprzedaży firmy.

ATUTY INWESTYCJI

Duże rozwinięte osiedla obok dają możliwość dużej liczby potencjalnych klientów, a w sąsiedztwie wciąż powstają nowe inwestycje mieszkaniowe.  Lokale są bardzo dobrze umiejscowione: na parterze, z wejściem bezpośrednio od strony ulicy. Każdy lokal posiadać będzie duże przestronne witryny stwarzające doskonałe warunki do reklamy czy ekspozycji tego, co ma do zaoferowania dany obiekt. Planowana w tym roku budowa pętli autobusowej przy ul. Kminkowej pozwoli na jeszcze wygodniejsze połączenie z pozstałą częścią miasta. Według informacji przekazanej przez ZDIUM prace te jak również związana z tym przebudowa układu drogowego pod linię autobusową powinny zakończyć się z końcem sierpnia br.

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu