PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Czarnuszkowa

BRAK WOLNYCH MIESZKAŃ W AKTUALNEJ OFERCIE SPRZEDAŻY
opcjonalnie WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
miejsce postojowe GRATIS

Czarnuszkowa

W północnej części Wrocławia powstała kameralna inwestycja o niskiej zabudowie przy ul. Waniliowej i ul. Czarnuszkowej. Spokojna, zielona i cicha okolica idealnie wpasowuje się w oczekiwania osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta. Bliskość licznych terenów zielonych zapewni relaks i dobre samopoczucie, a przy okazji pozwoli zadbać o dobrą kondycję.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Atrakcyjna architektura, naturalne materiały ceramiczne użyte do budowy, malownicze tereny i spokojne sąsiedztwo zapewnią Państwu odpowiedni komfort zamieszkania

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Wybudowane budynki są kontynuacją kilkuetapowego projektu realizowanego we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej.
Dwa 3-piętrowe budynki mieszkalne z podziemnym garażem i windami zostały tak zaprojektowane aby zapewnić poczucie wygody i komfortu. Łącznie zaprojektowano 109 przestronnych, funkcjonalnych i jasnych mieszkań  o zróżnicowanych powierzchniach od 31 m2 do 91 m2. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub przestronny taras jak i miejsce postojowe w garażu podziemnym w ramach udziału w nieruchomości wspólnej. Ponadto, w każdym z budynków na parterze znajduje się lokal użytkowy, który doskonale się sprawdzi jako sklep osiedlowy, gabinet lekarski czy studio wizażu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców na terenie nieruchomości dostępne są rowerownie oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo na zewnątrz znajduje się ok. 60 ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Całość budynków wraz z poziomem podziemnego garażu obsługują cichobieżne windy, co czyni je dostępnymi dla osób niepełnosprawnych. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw zlokalizowany na wewnętrznym zielonym dziedzińcu, który dopełnia przepiękny szpaler drzew. Inwestycja posiada już decyzję pozwolenia na użytkowanie.

 

ATUTY INWESTYCJI

SZEROKa GAMA MIESZKAŃ

Bogatą ofertę inwestycji stanowi 109 mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych o funkcjonalnych rozkładach, dobrym nasłonecznieniu oraz możliwością ciekawej aranżacji. Znajdziemy tutaj:

  • mieszkania 1-pokojowe o pow.  31-33 m2 z osobną kuchnią oraz  przynależną loggią;
  • mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią jak i z aneksem kuchennym,  których powierzchnie kształtują się w przedziale 43 - 56 m2.  Do każdego lokalu przynależy loggia lub przestronny  taras;
  • mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 59 do 76 m2 - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, w kilku funkcjonalnych i ciekawych rozkładach. Każdy z lokali posiada balkon, loggię lub przestronny taras;
  • mieszkania 4-pokojowe w rozwiązaniu z aneksem kuchennym o pow. 72 - 91 m2, każde z dwiema  łazienkami. Do każdego mieszkania przynależy loggia, balkon lub obszerny taras o pow. nawet do 94 m2.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 158,3 kB

 

TERENY REKREACYJNE

Osoby poszukujące wytchnienia i relaksu, dbające o dobre samopoczucie i kondycję z pewnością skorzystają z atrakcyjnych  terenów zielonych idealnych na spacer lub wycieczkę rowerową. W okresie od wiosny do jesieni  można zobaczyć majestatyczne żurawie, które objęte są ścisłą ochroną gatunkową.

W pobliskim Szymanowie, znajduje się  lotnisko dla szybowców, które jest areną licznych imprez i pikników.

 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia naszych mieszkań pokazowych w inwestycji przy ul. Wyszyńskiego 39-43.     czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu