PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Sprzedaż zakończona

Wyszyńskiego

AKTULANIE BRAK WOLNYCH
MIESZKAŃ W OFERCIE SPRZEDAŻY

KARDynała STEFANA WYSZYŃSKIEGO

U zbiegu ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej we Wrocławiu powstała oddana już do użytkowania inwestycja o charakterze wielkomiejskiej kamienicy. Miejsce to jest sercem starego Wrocławia i leży w okolicy Ostrowa Tumskiego, najstarszej i najbardziej urokliwej części miasta. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się Rynek oraz Plac Dominikański. 

Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok ukazujący się z okien apartamentów na urokliwy ogród botaniczny. Warto zwrócić uwagę na bogatą infrastrukturę w okolicy kamienicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a usytuowanie apartamentów blisko głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia pozwoli na szybkie dotarcie do każdej części miasta. Liczne usługi niezbędne do codziennego życia, takie jak sklepy, przychodnie, restauracje czy galerie handlowe oddalone są zaledwie o kilka minut. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu z pewnością zachęcą znajdujące się w pobliżu parki, tereny zielone wzdłuż Odry czy Wyspa Słodowa. Warto również wspomnieć o bliskości do licznych wrocławskich szkół i uczelni wyższych.

Oprócz doskonałej lokalizacji kamienica poszczycić się może również wspaniałymi apartamentami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni mieszkalnej sięgającej od 50 m2 aż do 134m2. Oferowane apartamenty mieszkalne 2, 3 lub 5 pokojowe o różnym rozkładzie dadzą wiele możliwości aranżacji wnętrza dostosowanego do własnych potrzeb i stylu życia. Osoby ceniące piękne widoki i przestrzeń z pewnością docenią apartamenty na najwyższej kondygnacji, które posiadają tarasy o wielkości nawet do 46m2. Na niższych piętrach apartamenty posiadają loggie o zróżnicowanym metrażu.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą bezpośrednio w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Serdecznie zapraszamy na prezentację mieszkań aktualnie dostępnych w ofercie sprzedaży. 

 

Nowe apartamenty w centrum Wrocławia z wyjątkowym widokiem na Ogród Botaniczny oraz panoramę miasta.


Pobierz: standard wykończenia .pdf / 132 kB
 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Wybudowany wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy z wbudowanymi garażami stanowi uzupełnienie kwartału zabudowy ulic Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Sępa Szarzyńskiego i Sienkiewicza we Wrocławiu. Elewacja budynku od strony ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej nadaje charakteru wielkomiejskiej kamienicy. Budynek skalą i detalem łączy cechy zabudowy z przełomu XIX i XX wieku, okresu międzywojennego i współczesnej, występującej m.in. w wieloepokowej i wielokulturowej zabudowie tego rejonu. Ponadto skalą nawiązuje do zabudowy bezpośrednio sąsiadującej o wysokości 6 i 7 kondygnacji z podwyższonymi parterami.

Całą obsługę komunikacyjną powstałego budynku, w tym wejścia do lokali usługowych, klatek schodowych czy śmietnika wbudowanego, usytuowano od ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W 7-kondygnacyjnym budynku z podziemnym garażem  wielostanowiskowym na parterze zlokalizowano trzy lokale usługowe, pomieszczenia techniczne i garaż wielostanowiskowy. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowano 63 apartamenty mieszkalne o przemyślanych rozkładach mających umożliwić ich dowolną aranżację. Te zlokalizowane na piętrach 2-5 będą posiadały loggie o zróżnicowanej powierzchni, natomiast na ostatniej kondygnacji do apartamentów przynależą przestronne tarasy z widokiem na urokliwy Ogród Botaniczny i panoramę miasta.

Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie apartamenty są maksymalnie doświetlone co z pewnością korzystnie wpłynie na komfort życia mieszkańców.

Dodatkowym atutem inwestycji jest podwyższony standard deweloperski części wspólnych budynku. Ponadto każda z klatek jest wyposażona w nowoczesne windy cichobieżne obsługujące wszystkie kondygnacje czyniąc budynek w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych.

DORADZTWO KREDYTOWE

Z myślą o klientach nabywających nieruchomości w naszych inwestycjach została przygotowana przez firmę Piotr Remian Olimp Finance wyjątkowa oferta kredytowo-ubezpieczeniowaSzczegóły można uzyskać pod nr telefonu 508 222 148 lub wysyłając informację na adres piotr.remian@grupaang.pl lub premian@onet.eu   czytaj więcej


WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych aranżacji naszych mieszkań pokazowych wykonanych przez firmę A&D INWEST S.C.  czytaj więcej

WALORY INWESTYCJI

​Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest doskonała lokalizacja w pobliżu Ostrowa Tumskiego oraz bardzo dobrze rozwinięta szeroko rozumiana infrastruktura. Pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe oraz bliskość głównych arterii komunikacyjnych umożliwiają szybkie dotarcie do każdej części miasta. Walorem tej inwestycji jest również bliskość pięknego Ogrodu Botanicznego, okolicznych terenów zielonych nad Odrą czy Wyspy Słodowej.

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu