PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu! 

NAJBLIŻSZE PLANY

Z uwagi na liczne zapytania naszych Klientów zainteresowanych zakupem mieszkań na kolejnych etapach Osiedla Kminkowa uprzejmie informujemy, że w lipcu br. rozpoczęliśmy budowę dwóch kolejnych etapów inwestycji Kminkowa zachód 1 oraz Kminkowa zachód 2.

  • Etap Kminkowa zachód 1 to:

- dwupiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny, z mieszkaniami 2 i 3-pokojowymi i metrażem 50-70 m2, w opcji z kuchnią lub aneksem kuchennym. Miejsce do parkowania samochodów zapewni parking przed budynkiem.

- 7 budynków jednorodzinnych, dwumieszkaniowych o metrażu ok 110m2 z wbudowanym garażem lub dodatkowym miejscem parkingowym na działce. Mieszkania będą 4 i 5-pokojowe, z aneksem kuchennym i z dwoma łazienkami. Każde z nich będzie miało do dyspozycji teren zielony.

  • Etap Kminkowa zachód 2 to:

- trzy kameralne dwupiętrowe budynki, po 12 mieszkań w każdym, z mieszkaniami 2-,3- i 4-pokojowymi i metrażem 42-84 m2, w opcji z kuchnią lub aneksem kuchennym. Miejsce do parkowania samochodów zapewni parking przed budynkiem. Każdy budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy, a także dodatkowe pomieszczenia typu rowerowania czy komórka lokatorska.

- 8 budynków jednorodzinnych bliźniaczych i jeden wolno stojący z dwoma lokalami mieszkalnymi o metrażu ok 110m2 z wbudowanym garażem lub dodatkowym miejscem parkingowym na działce. Mieszkania będą 4 i 5-pokojowe, z aneksem kuchennym i z dwoma łazienkami. Każde z nich będzie miało do dyspozycji teren zielony.

Jesteśmy przekonani, że ta ciekawa propozycja zachęci Państwa do zamieszkania w tej spokojniejszej części osiedla Lipa Piotrowska, gdzie przeważa mniej intensywna zabudowa oraz zieleń.

O rozpoczęciu sprzedaży, poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu