PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Ostatnie mieszkania

Waniliowa

cena brutto za 1m2:   4250
w cenie miejsce postojowe w garażu
opcjonalnie wykończenie POD KLUCZ

Waniliowa - II ETAP KMINKOWEJ

 

Przestawiamy Państwu naszą następną inwestycję zlokalizowaną w dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej, przy ulicy Waniliowej, Czarnuszkowej i Gorczycowej, zrealizowaną jako II etap Kminkowej, składającą się z oddanych już do użytkowania trzech budynków mieszkalnych (H1, H2, H3), posiadających po 4-kondygnacje naziemne z funkcją mieszkalną. Pod budynkami znajdują się jednopoziomowe garaże podziemne z miejscami postojowymi. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w hali, a ponadto na zewnątrz znajduje się ok 60 ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy obsługujące wszystkie piętra wraz z poziomem podziemnego garażu.
Łącznie zaprojektowano 176 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 35 m2 do 84 m2.  Lokalizacja inwestycji jest bardzo dogodna dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji. Miejsce to jest otoczone zielenią i znajduje się z dala od miejskiego zgiełku. Może to mieć szczególne znaczenie dla rodzin z dziećmi, które pragną, by ich pociechy dorastały w bezpiecznych warunkach i w otoczeniu przyrody. Okoliczne tereny zielone z pewnością docenią osoby lubiące spacerować lub jeździć na rowerze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 157,56 kB

 

Zapraszamy na prezentację mieszkań od wtorku do piątku w godz. 12.00-18.00, sobota-niedziela 10.00-15.00. Prosimy zgłaszać się do lokalu nr 4 przy ul. Waniliowej 52. Mieszkania w inwestycji przy ul. Waniliowej prezentuje Danuta Burzawa nr tel. 663 754 858. 

 

Dnia 08-06-2017 r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółki PBO DACH BUD ze ZDIUMem podczas którego przekazano informację, że został wyłoniony Generalny Wykonawca, któremu przekazano teren budowy pod realizację zadania "Rozbudowa ul. Cynamonowej na odc. od ul. Pełczyńskiej do ul. Waniliowej, budowa ul. Kminkowej na odc. od ul. Szałwiowej do nr 66 przy ul. Kminkowej oraz budowa pętli autobusowej zlokalizowanej na działce nr 16, AM - 5, obręb Widawa we Wrocławiu".
 

Wcześniejsze informacje nt budowy pętli autobusowaej znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.dachbud.com.pl/aktualnosci/petla-autobusowa
autobusowej przy ul. Kminkowej.

CECHY

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Jest to zespół budynków mieszkalnych złożony z trzech obiektów kubaturowych, oznaczonych jako "Budynek H1", "Budynek H2" i "Budynek H3". Zgodnie z MPZP dla części zespołu urbanistycznego Kminkowa we Wrocławiu, budynki tworzą 4-kondygnacyjną  zabudowę obrzeżną z dachami płaskimi, otaczającą wewnętrzny zazieleniony dziedziniec rekreacyjny od południa, zachodu i północy, utworzoną przez stykające się ze sobą budynki H1 i H2, domkniętą od wschodu poprzez wyodrębniony 3-piętrowy budynek H3. Od strony południowo-zachodniej, u zbiegu ulic Waniliowej i Gorczycowej usytuowano urbanistyczne w skali przejście piesze do przestrzeni zielonego dziedzińca, który przestrzennie łączy się od wschodu ze zgrupowaniami miejsc parkingowych, poprzez dwa szczelinowe otwarcia pomiędzy budynkami H1 i H2 a budynkiem H3. Na dziedzińcu jest plac zabaw dla najmłodszych.

Budynki zaprojektowane zostały w układach klatkowych oraz klatkowo-korytarzowych z dźwigami osobowymi położonymi centralnie lub obok biegów schodowych. Ilość mieszkań na piętrze to 3 do 11 lokali. Wejścia do części mieszkaniowych dostępne są bezpośrednio z poziomu terenu. Wszystkie kondygnacje budynków H1, H2 i H3 dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Na parterach i wyższych piętrach zaprojektowano mieszkania. W kondygnacjach podziemnych budynków są garaże wielostanowiskowe, pomieszczenia porządkowe, pomocnicze, pomieszczenia techniczne, komórki lokatorskie oraz większość rowerowni.  Inwestycja posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie.

SZEROKa gama MIESZKAŃ

W sumie w inwestycji zaprojektowano 176 lokali mieszkalnych 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych, które charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami i dobrym nasłonecznieniem. Największą ich część stanowią tradycyjnie mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, których powierzchnia kształtuje się w przedziale od 43 do nawet 70 m2. Na drugim miejscu są mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 59 do 84 m2, o ciekawych rozkładach - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, dwustronne, niektóre z dwoma łazienkami.  Całości dopełnia kilka kawalerek z osobną kuchnią o powierzchni ok. 35 m2 oraz dwa mieszkania 4-pokojowe, w tym jeden z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, o pow. ok. 83 m2. Lokale posiadają balkony lub loggie, a te usytuowane na parterach w większości duże tarasy z ogródkami. Budynki ogrzewane są z lokalnej kotłowni gazowej. Ponadto każda osoba kupująca mieszkanie w tej inwestycji nabywa jednocześnie prawo wyłącznego korzystania z MIEJSCA POSTOJOWEGO w hali garażowej na poziomie minus jeden, co ważne, w ramach udziału w nieruchomości wspólnej. Lokale oferowane są w standardzie deweloperskim.

Oferta mieszkań w programie MdM

Mieszkania w naszej inwestycji spełniają wymogi programu MDM.
Dla Wrocławia maksymalna cena 1m2 powierzchni użytkowej obowiązująca w IV kwartale 2017 r. to 5 344,35 zł brutto.      
czytaj więcej

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ.   czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta