PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Już w sprzedaży

Smardzowska

cena brutto za 1m2: od 5 800 zł
całość brutto: od 219 319 zł
MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE

        SMARDZOWSKA

Nasza najnowsza inwestycja poożona jest w południowej części Wrocławia przy ul. Smardzowskiej.  Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja  z centrum, szybki wyjazd z miasta oraz  liczne tereny zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, handlowe, placówki oświatowe i medyczne. Najważniejszym jest fakt, iż cała inwestycja zbudowana jest z naturalnych materiałów ceramicznych.

Nowoczesna architektura budynków doskonale wpisuje się w zielone tereny Wojszyc. W ramach inwestycji przewidziano cztery trzypiętrowe budynki, w których będzie łącznie 287 funkcjonalnych mieszkań, od małych kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 30,89 mkw do 80,65 mkw. Do każdego z mieszkań przynależy  balkon, taras lub loggia w zależności od usytuowania.

Ponadto na inwestycji znajdować się będą cichobieżne windy obsługujące poziom -1 oraz  garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, rowerownie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie nieruchomości. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji umożliwi odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta.  Idealne miejsce dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy styl życia.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy ofertę, chętnie doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 88,42 kB

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu