PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Już w sprzedaży

Mościckiego

cena brutto za 1m2: od 5000
całość brutto: od 238 290,50
W PROMOCJI MIEJSCE POSTOJOWE

MOŚCICKIEGO

W południowej części Wrocławia, w centrum dzielnicy Brochów, u zbiegu ulic Mościckiego i Syjamskiej, powstaje kameralna inwestycja o niskiej zabudowie. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz uroki okolicznych terenów zielonych. Inwestycję usytuowano w pobliżu obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkoły podstawowej i przedszkola zapewniając tym samym maksimum komfortu przyszłych mieszkańców. Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok z okien na bogato zagospodarowaną przestrzeń osiedla. Bezcenny widok umożliwi wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Mieszkanie w naszej inwestycji to przede wszystkim pewny zakup na lata z gwarancją jakości i komfortu. Od ponad 30 lat budujemy z tradycyjnych materiałów ceramicznych.

Od 12 września br. zapraszamy Państwa na prezentację mieszkań aktualnie dostępnych w ofercie sprzedaży tylko w klatce przy ul. Mościckiego 33c (B2K3) w następujących terminach:
- wtorki, czwartki, piątki w  godz. 12.00-18.00.

- niedziela w godz. 10.00.-15.00.
Prosimy zgłaszać się do pawilonu pokazowego umieszczonego w pobliżu wejścia do tej klatki. Mieszkania w inwestycji prezentuje Barbara Litwińska nr tel. 605 203 277.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 157,56 kB

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Powstającą inwestycję będą tworzyły dwa 4-kondygnacyjne budynki, gdzie czwartą kondygnację stanowić będzie poddasze użytkowe. Powstanie tutaj 168 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 31,9 m2 do 76,35 m2 budowanych w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia, taras lub taras z ogródkiem w zależności od usytuowania mieszkania. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano garaż podziemny ze 102 miejscami postojowymi, 66 miejsc postojowych na terenie nieruchomości oraz rowerownie. Ponadto w obu budynkach będą się znajdowały komórki lokatorskie o wielkości od 1 mkw do 4,65 mkw.

Inwestycja w całości obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, więc dostępna będzie dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa na wjeździe na inwestycję będzie zamontowany szlaban.

 

funkcjonalność

Zaprojektowano 168 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, dając tym samym możliwość przyszłym nabywcom do aranżacji według własnych potrzeb i upodobań. Funkcjonalność jest stałym i niezmiennym czynnikiem wpływającym na wybór własnego M pomimo stale zmieniających się trendów na rynku mieszkaniowym.

 

ATUTY 

Głównym atutem tej inwestycji, poza lokalizacją w południowej części miasta, jest bliskość licznych terenów rekreacyjnych oraz zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Nasadzone zostanie około 300 drzew różnych gatunków, które zapewnią przyszłym mieszkańcom wyjątkowe i zielone osiedle. Poza tym nasza inwestycja znajduje się w pobliżu obiektów handlowo-usługowych czy placówek edukacyjnych, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewni łatwy dojazd do pozostałych dzielnic.

 

Oferta mieszkań w programie MdM

Mieszkania w naszej inwestycji spełniają wymogi programu MDM.
Dla Wrocławia maksymalna cena 1m2 powierzchni użytkowej obowiązująca w IV kwartale 2017 r. to 5 344,35 zł brutto. 

czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta