PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Już w sprzedaży

Kminkowa C,D,E

cena brutto za 1m2: od 4600 zł
całość brutto: od 171 045 zł
pow.: od 32 m2 do 82 m2
OPCJA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ
 

IV etap osiedla Kminkowa 

Mieszkania z budynków C, D i E w sprzedaży od 8 maja br.

W północnej części Wrocławia w dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej powstaje IV etap osiedla Kminkowa.

Sielankowe otoczenie i rodzinna atmosfera osiedla umożliwi odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się przystanek autobusowy znajdujący się na osiedlu, natomiast bliskość AOW umożliwi szybki wyjazd z miasta. Ponadto w okolicy znajduje się przedszkole, przychodnia, sklepy i punkty usługowe.

Inwestycję stanowi zespół dwunastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi w całości przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Cichobieżne windy obsługują wszystkie budynki wraz z kondygnacją -1.

W 4 – kondygnacyjnym budynku C zaprojektowano 194 mieszkania o metrażu 32,58 m2 do 80,85 m2. Do każdego z  mieszkań przynależeć będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz zielony taras, balkon lub loggia – w zależności od usytuowania mieszkania. Ponadto na inwestycji znajdują się rowerownie i komórki lokatorskie.

W kameralnej, willowej części osiedla zaprojektowano 11 budynków 3 – kondygnacyjnych (budynki D i E),  po dziewięć mieszkań w każdym o metrażu 49,20 m2 do 81,94 m2. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Niepodważalnym  atutem tej inwestycji są ogromne tarasy zielone na parterze do 90 m2 oraz balkony do 31 mkw  na wyższych kondygnacjach. Maksimum komfortu przyszłym mieszkańcom zapewnią cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje mieszkalne oraz podziemny garaż.

Budynki ogrzewane będą z lokalnej kotłowni gazowej.

Dla najmłodszych na terenie całego IV etapu osiedla Kminkowa przewidziano cztery place zabaw, a więc raj na ziemi dla dzieci!  

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa, wykorzystując naturalne materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji. „Żyj i mieszkaj zdrowo”!

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 162,68 kB

 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ. Zapraszamy do obejrzenia naszych mieszkań pokazowych w inwestycji przy ul. Wyszyńskiego 39-43.     czytaj więcej

 

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu