PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu!

Gotowe

Czarnuszkowa

cena brutto za 1m2: 4300
opcjonalnie WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
miejsce postojowe GRATIS

Czarnuszkowa

W północnej części Wrocławia powstała kameralna inwestycja o niskiej zabudowie przy ul. Waniliowej i ul. Czarnuszkowej. Spokojna, zielona i cicha okolica idealnie wpasowuje się w oczekiwania osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta. Bliskość licznych terenów zielonych zapewni relaks i dobre samopoczucie, a przy okazji pozwoli zadbać o dobrą kondycję. Serdecznie zapraszamy Państwa naprezentację mieszkań w inwestycji przy ul. Czarnuszkowej od wtorku do piątku w godz. 12.00-18.00. oraz soboty i niedziele w godz. 10.00-15.00. Prosimy zgłaszać się do lokalu nr 4 przy ul. Waniliowej 52. Mieszkania prezentuje Danuta Burzawa nr tel. 663 754 858.
 

Atrakcyjna architektura, naturalne materiały ceramiczne użyte do budowy, malownicze tereny i spokojne sąsiedztwo zapewnią Państwu odpowiedni komfort zamieszkania


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Jest to nasza najnowsza propozycja, która jest kontynuacją kilkuetapowego projektu realizowanego we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej.
Dwa 3-piętrowe budynki mieszkalne z podziemnym garażem i windami zostały tak zaprojektowane aby zapewnić poczucie wygody i komfortu. Łącznie zaprojektowano 109 przestronnych, funkcjonalnych i jasnych mieszkań  o zróżnicowanych powierzchniach od 31 m2 do 91 m2. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub przestronny taras jak i miejsce postojowe w garażu podziemnym w ramach udziału w nieruchomości wspólnej. Ponadto, w każdym z budynków na parterze znajduje się lokal użytkowy, który doskonale się sprawdzi jako sklep osiedlowy, gabinet lekarski czy studio wizażu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców na terenie nieruchomości dostępne będą rowerownie oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo na zewnątrz znajduje się ok. 60 ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Całość budynków wraz z poziomem podziemnego garażu obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, co czyni je dostępnymi dla osób niepełnosprawnych. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw zlokalizowany na wewnętrznym zielonym dziedzińcu, który dopełnia przepiękny szpaler drzew.

Planowana w tym roku budowa pętli autobusowej przy ul. Kminkowej pozwoli na jeszcze wygodniejsze połączenie z pozstałą częścią miasta. Według informacji przekazanej przez ZDIUM prace te jak również związana z tym przebudowa układu drogowego pod linię autobusową powinny zakończyć się z końcem sierpnia br. Założenia są, aby od 1 września komunikacja już działała. Poniżej pismo z dnia z 12-05-2017 r. z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.


Pobierz: PISMO ZDIUM z 12-05-2017 .pdf / 576 kB

Dnia 08-06-2017 r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółki PBO DACH BUD ze ZDIUMem, podczas którego przekazano informację, że został wyłoniony Generalny Wykonawca, któremu przekazano teren budowy pod realizację zadania "Rozbudowa ul. Cynamonowej na odc. od ul. Pełczyńskiej do ul. Waniliowej, budowa ul. Kminkowej na odc. od ul. Szałwiowej do nr 66 przy ul. Kminkowej oraz budowa pętli autobusowej zlokalizowanej na działce nr 16, AM - 5, obręb Widawa we Wrocławiu". 017 r.

ATUTY INWESTYCJI

SZEROKa GAMA MIESZKAŃ

Bogatą ofertę inwestycji stanowi 109 mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych o funkcjonalnych rozkładach, dobrym nasłonecznieniu oraz możliwością ciekawej aranżacji. Znajdziemy tutaj:

  • mieszkania 1-pokojowe o pow.  31-33 m2 z osobną kuchnią oraz  przynależną loggią;
  • mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią jak i z aneksem kuchennym,  których powierzchnie kształtują się w przedziale 43 - 56 m2.  Do każdego lokalu przynależy loggia lub przestronny  taras;
  • mieszkania 3-pokojowe o metrażu od 59 do 76 m2 - do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, w kilku funkcjonalnych i ciekawych rozkładach. Każdy z lokali posiada balkon, loggię lub przestronny taras;
  • mieszkania 4-pokojowe w rozwiązaniu z aneksem kuchennym o pow. 72 - 91 m2, każde z dwiema  łazienkami. Do każdego mieszkania przynależy loggia, balkon lub obszerny taras o pow. nawet do 94 m2.

Pobierz: standard wykończenia .pdf / 158,3 kB

 

TERENY REKREACYJNE

Osoby poszukujące wytchnienia i relaksu, dbające o dobre samopoczucie i kondycję z pewnością skorzystają z atrakcyjnych  terenów zielonych idealnych na spacer lub wycieczkę rowerową. W okresie od wiosny do jesieni będzie można zobaczyć majestatyczne żurawie, które objęte są ścisłą ochroną gatunkową.

W pobliskim Szymanowie, znajduje się  lotnisko dla szybowców, które jest areną licznych imprez i pikników.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Z myślą o naszych klientach ceniących własny czas i stawiających na sprawdzone i solidne wykonanie przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia POD KLUCZ.   czytaj więcej
 

Oferta mieszkań w programie MdM

Mieszkania w naszej inwestycji spełniają wymogi programu MDM.
Dla Wrocławia maksymalna cena 1m2 powierzchni użytkowej obowiązująca w IV kwartale 2017 r. to 5 344,35 zł brutto.      
czytaj więcej

 

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta