PBO Dach Bud Spółka z o.o. Od 1986 roku spełniamy Twoje marzenia o mieszkaniu! 

PĘTLA AUTOBUSOWA

Informacje dotyczące  budowy pętli autobusowej przy ul. Kminkowej.

Według informacji, które ukazały się na stronie Gminy Wrocław od 13 stycznia br. nowa linia autobusowa pojedzie do Lipy Piotrowskiej.

https://www.wroclaw.pl/13-stycznia-nowa-linia-pojedzie-do-lipy-piotrowskiej


Dnia 08-06-2017 r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółki PBO DACH BUD ze ZDIUMem podczas którego przekazano informację, że został wyłoniony Generalny Wykonawca, któremu przekazano teren budowy pod realizację zadania "Rozbudowa ul. Cynamonowej na odc. od ul. Pełczyńskiej do ul. Waniliowej, budowa ul. Kminkowej na odc. od ul. Szałwiowej do nr 66 przy ul. Kminkowej oraz budowa pętli autobusowej zlokalizowanej na działce nr 16, AM - 5, obręb Widawa we Wrocławiu".

 

Dnia 12-05-2017 r. otrzymaliśmy pismo z ZDIUM dot. realizacji  zadania "Rozbudowa ul. Cynamonowej na odc. od ul. Pełczyńskiej do ul. Waniliowej, budowa ul. Kminkowej na odc. od ul. Szałwiowej do nr 66 przy ul. Kminkowej oraz budowa pętli autobusowej zlokalizowanej na działce nr 16, AM - 5, obręb Widawa we Wrocławiu".


Pobierz: PISMO ZDIUM .pdf / 576 kB

 

Dnia 20-04-2017 r.  otrzymaliśmy pismo z Wydziału Inżynierii Miejskiej dot. realizacji zadania " Rozbudowa ul. Cynamonowej na odc. od ul. Pełczyńskiej do ul. Waniliowej, budowa pętli autobusowej zlokalizowanej na dz. nr 16, AM - 5, obręb Widawa".


Pobierz: INFORMACJA Z WYDZIAŁU INŻYNIERII MIEJSKIEJ .jpg / 720 kB

 

Podczas spotkania w dniu 02.12.2016r. ZDIUM ustnie udzielił  informacji, że do końca lutego 2017r. powinien otrzymać decyzję ZRID. Na jej podstawie rozpocznie się przebudowa układu drogowego pod linię autobusową. Przełom marca i kwietnia 2017r. planowane jest rozpoczęcie prac, które zakończyć powinny się z końcem sierpnia br. Założenia są aby od 1 września komunikacja już działała.

Na potwierdzenie tej informacji mamy obwieszczenie Prezydenta Wrocławia o wydanej decyzji zezwalającej na realizację tego zadania, które ukazało się w Gazecie Wyborczej dnia 21.03.2017 r.


Pobierz:  OBWIESZCZENIE PREZYDENTA WROCŁAWIA .pdf / 244 kB

Szybki kontakt


Newsletter


dostosuj ustawienia biuletynu

Kontakt
Oferta